İnternet Kafelerde Oynanabilecek En Keyifli Oyun
maelstorm
Üye
Nox. tabi oynayan yer bulursanız.
Roachan
Üye
Şimdiye kadar Nox'u bırak oynayanı, kurulu olan bilgisayarı bile görmedim :D
maelstorm
Üye
bende uzun süre kaldı, multiplayeri dünyanın en zevkli oyunlarından biridir muhtemelen ama maalesef hiç yayılamadı. bugünlerdeki grafik ve fizik motorlarıyla çok şahane bir devam yapılabilir aslında:(
Roachan
Üye
Gerçi benimki de laf, dünyaca ünlü Starcraft'ın bile ülkemizde yüklü pc sayılı, dota olmasa Warcraft da zar zor oynanacak.. Nox çok zor be abi :D
Alone
Üye
Dün kızarkadaşımla Counter Strike oynamıştık. 2 yıl aradan sonra cafeye gitmiştim ve aldığım haz müthişti. Kulaklık olmadan bozuk pikselli monitör ve hareket özürlü bir mousla oynadığım halde üstelik :D. Oyundan çok yanınızdaki kişiler önemli bana kalırsa. ve evet favorim cafede ilk ve tek oynadığım oyun olan "gantır"^^
shark_bf_2
Üye
Adam adekse gitse bile counter oynuyor vazgeçemiyorlar nedense 2.oyun cod 4 olması lazım ben bu iki oyunu sevmem ama çok oynanıyorlar 3.ve benim tercihim BF2
Dave Blake
Üye
Bu konuya kesin yazmışımdır ama tekrar yazayım :D Haftasonu boyunca (cumartesiyi pazara bağlayan gecede dahil) Ultima Online oynamak.
Raijin
Üye
Milletteki şu Gantır alışkanlığını anlamıyorum bana göre kafelerde (oyundan sayarsak)MTA ve Flatout 2.Bir şekilde birisi multisini yaparsa Goal 3 de süper olur(kafede oynadığım oyuna bak :D)
acdervisacdervis
Mod
Raijin dedi:

Milletteki şu Gantır alışkanlığını anlamıyorum

Counter-Strike'ı ben de sevmesem de bol miktarda rekabete dayalı olması çok tercih edilmesine sebep oluyor.
discussioncontroller