Gman (Spoiler dolu)
Zarfa
Üye
Bu hicbirseyi kesinlestirmiyorki ?

Gordan sonucta rebellerin tarafini tutuyor breen de benimle anlas diyor futbolcular gibi yane
AyDrOiD
Üye
evet aynen öyle breenin tarafına geçmeye zorlayacaklardı gmanin kölesi gibiyiz o ne derse yapmak zorundayız...
Gordon_FreemanGordon_Freeman
Üye
bu arada beyler breen in öldüğüne inanıyor musunuz? şahsen ben öldüğüne pek inanmıyorum. kötülere kolay kolay birşey olmaz.
Misafir
"sizinle daha iyi  bir kontrat imzalayabiliriz."
Üye
Aracnoid dedi:

"sizinle daha iyi  bir kontrat imzalayabiliriz."

evet aynen öyle diyordu.
Barnz
Üye
//I agree, it's a total waste. Fortunately, the resistance has shown it is willing to accept a new leader. And this one has proven to be a fine pawn for those who control him.

Katılıyorum (kabul ediyorum), tamamen işe yaramaz (<-fixme->). direniş gösterdiki yeni bir lider (baş) kabul edebileceğini. Ve bu biri - kendisini yönetenler için iyi bir piyon olduğunu kanıtladı.

//How about it, Dr. Freeman?

//Did you realize your contract was open to the highest bidder?

Sözleşmenizin en yüksek teklife (bidder - konum kelimesi buraya getirilebilir) açık olduğunun farkındamısınız?

//I understand if you don't wish to discuss this in front of your friends.

Arkadaşlarınızın önünde bunu tartışmak istemiyorsanız sizi anlayabilirim

//I'll send them on their way, and then we can talk openly.

Onları gönderince - ve sonra açıkça konuşabiliriz.

Uyarı: Tüm konuşmayı çevirmedim ve bazıları yarım kalmış durumda.
Üye
tabii breen bize teklifini yapamıyor.
Barnz
Üye
Yanlış anladın, ben daha önce yazılmış olan yanıtlarda yanlışlık olduğunu göstermek istedim.
Üye

bu arada beyler breen in öldüğüne inanıyor musunuz? şahsen ben öldüğüne pek inanmıyorum. kötülere kolay kolay birşey olmaz.

bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Barnz
Üye
Oyunun kurgusu ile ilgili bağlantılı değil ama onu seslendiren kişinin geri gelmeyeceğini düşünüyorum.
discussioncontroller