Gman (Spoiler dolu)
Gordon_FreemanGordon_Freeman
Üye
arkadaşlar aranızda opposing force un sonunda gman ile shephard arasında geçen diyaloğu yazabilecek biri var mı?
Hyproglo
Üye
bu arada beyler breen in öldüğüne inanıyor musunuz? şahsen ben öldüğüne pek inanmıyorum. kötülere kolay kolay birşey olmaz.

bu konuda ne düşünüyorsunuz?

@gordon;bence ölmüş olma ihtimali yüksek.kötüye birşey olmaz dediğin gibi ama ordan sağ çıkması dışardan yardım almamışsa kolay değil.(ki sanmıyorum :P)ama kim bilir belki çıkar gelir ep3te..
Üye
breen ölümden kurtulmak için kendini başka bir yere ışınlamış olabilir. başka bir citadel'a veya bir combine karargahına.
Misafir
"naysayer" dr. breen'e combine tarafından bir "host body" teklif ediliyor. Görünüşe bakılırsa o da teklif ediyor. Bunlar Ep1 de geçiyordu.
Misafir

breen ölümden kurtulmak için kendini başka bir yere ışınlamış olabilir. başka bir citadel'a veya bir combine karargahına.

kendisi ışınlamış olamaz.
zaten son bölümde breen kendini ışınlamadan onu yok etmeye çalışıyoruz.
eğer içinde olduğu küre zirveye, biz "dark energy reaktörü"nü yok etmeden önce ulaşırsa ışınlanıyor.

ama zaman ile oynayabilen birşeyler(gman, advisorlar; vortigauntlar vs vs)
onu kurtarmış olabilir. aynı alyx ve gordon'a olduğu gibi...
Infy_38
Üye

arkadaşlar aranızda opposing force un sonunda gman ile shephard arasında geçen diyaloğu yazabilecek biri var mı?

Diyalğu bilmiyorum ama konusu bana başka bi yerde kuduğuma göre;

"G-man Adrian'a tüm merak ettiklerini açıklar.Black Mesa'nın kötü bir yer olmadığını,kandırıldıklarını,Adrian'ın iyi bir asker olduğu için ölmesini istemediğini...Hepsini bir bir açıklar.Sonra Adrian'a beklemesini söyleyerek çeker gider."

Barnz
Üye
Yanlış bir açıklama olmuş, konuşma şöyle olacak:

-So, Corporal Shephard, did we meet at last! Please, don’t think that I’ve been avoiding you, great many matters require my attention in this troubled times, I do hope you understand. And now I require a further indulgences on your part. I can not close my report until every loose end has been tied up. The biggest embarrassment has been, Black Mesa Facility, but I think that’s finally taking care of itself.

-Quite so.

-But there is still the lingering matter of witnesses. I admit, I have a fascination with those, who adopt and survive against all odds. They rather remind me on myself, if for no other reason, I have argued to preserve you for a time.

-While I believe a civil servant like yourself, understands the importance of discretion. My employers are not quite so trusting and rather than continually subjective to the irresistible human temptation of telling all, we have decided to convey you somewhere you can do no possible harm. And where no harm can come to you. I’m sure, you can imagine there are worse alternatives.
Mammoth
Üye
episode 2 nin sonunun meraklandırıcı olmadığını düşünmüyorum. adeta lost dizisi finallerinden biri gibi olmuş. 1. bölümün sonu ilginçti, meraklandırıydı ama bir bakıma da belliydi. gordon da alyx de ölmeyecekti. bunun sonunda eli ın ölmesi, advisor ların ne kadar fena olabileceklerini farketmemiz ve alyx in bir dahaki bölümde nasıl bir ruhsal buhran içinde olacağı gibi öğeler var. ben meraktan çatlıyorum. her aklıma geldiğinde keşke 3 episode u da, üstüste oynayasaydım dedirtiyor.

bence breen öldü. ki baş kötü o değil, hatta bence combine derdi şimdilik sona erdi, asıl tehlike advisor lar ki, ondan da büyük dert borealis in içindeki o teknoloji -ben portal silahi old düşünmüyorum- o şeyi yoketmemiz gerekecek, bize verilen görev ise onu bulup kurtarmak şeklinde. ama eli ın ölmeden önce söylediği son sözlere karşı gelebileceğimizi sanmıyorum.
o açıdan 3. bölüm ya combine ın son şansının bitişi olacak ya da borealis in içindeki şeyin combine tarafından keşfedilmesi ve tüm emeklerin boşa çıkması olacak ki 2. son çok kötü olur. oyuncular nefret eder bu durumdan. 40 saatlik senaryoyu anlamsız bir hale getirir.
içim kıpır kıpır.
erozbeyerozbey
Üye
sadec borealis ve advisor kötü olan şeyler değil daha synth ler var bir ton şey var :) ep3 te istemediğim tek şey manhackların olmaması(tamamen sinir edici)
Üye
ep3 te bence alyx çok moralsiz ve durgun olacaktır. aynı zamanda intikam hırsıyla çok öfkeli ve acımasız olabileceğinide tahmin ediyorum. ayrıca gordon ile alyx arasında ki yakınlaşmanın artacağını düşünüyorum. çünkü kızın babası öldü. babasından sonra ona en yakın kişi Gordon kaldı.
discussioncontroller