Gman (Spoiler dolu)
vampirkedi
Üye
image
G-MANG-MAN
Üye
Nnnnhhhoooluyolhannnnn burada ! Mister Freeman ?
RaideN
Üye
cimen aslında g stringmiş
RaideN
Üye
şu konuşmaları bir
phaselis
Üye
Gman eli vancenin dedigi gibi,bizim ortak arkadaşımız. demişti.Black mesanın ortagı olabilir.Kristali geitrdigine göre,olabilir diye düşünüyorum.ELİ VANCEnin yakınmasındanda anlıyoruz. Gordon freman test odasına girdiginde(black mesa kazasının olması)Eli durdurabilirdim ama durdurmadım diyor.Demekki herşeyi önceden biliyordu.Öngörülmeyen şonuçlara hazır olun demişti.(herşeyi önceden ayarlamıştı)ama neden böyle birşey yaptımış olabilir ki?Vede alxysi black mesadan çıkarması,eli vance kızımı kendi sebepleri için kullanıyor.Demişti,daha neler anlatacaktı ama ömrü yetmedi,Beyler benim merakım ateşlendi.Siz ne düşünüyorsunuz?
SamsonSamson
Üye
"Prepare for unforeseen consequences"
PotterPotter
Üye
Che'nin cantasindan G-Man cikmis
aztek
Üye

Gman eli vancenin dedigi gibi,bizim ortak arkadaşımız. demişti.Black mesanın ortagı olabilir.Kristali geitrdigine göre,olabilir diye düşünüyorum.ELİ VANCEnin yakınmasındanda anlıyoruz. Gordon freman test odasına girdiginde(black mesa kazasının olması)Eli durdurabilirdim ama durdurmadım diyor.Demekki herşeyi önceden biliyordu.Öngörülmeyen şonuçlara hazır olun demişti.(herşeyi önceden ayarlamıştı)ama neden böyle birşey yaptımış olabilir ki?Vede alxysi black mesadan çıkarması,eli vance kızımı kendi sebepleri için kullanıyor.Demişti,daha neler anlatacaktı ama ömrü yetmedi,Beyler benim merakım ateşlendi.Siz ne düşünüyorsunuz?

Saçmaladığını düşünüyorum.

Eli Vance orda ortak dostumuz değil düşmanımız diyor G-man'i kastederek.

Öngörülemeyen sonuçlara hazırlanın diyen Eli vance değil G-man'di. Eli Vance olacakları bilmiyordu. Sadece o an kulaklarında g-man'in bu sözü vardı ve deneyin böyle bir şeye yol açacağını düşünmüyordu / bilmiyordu.

Eli'nin kızımı kullanıyor demesi, G-man'in Alyx yarı baygınken ona söylediğii sözleri babasına ulaştırmasını isteyek kullanmasını kastediyor. Daha fazlası değil.

Türkçe yamasını filan kur, dikkatlice yeniden oyna seriyi.
phaselis
Üye
Beyler,oyunun baştan sona oynadım eposide2 ye geldim.Kristali neden getiriyor.Oyunu res geçmeden agır agır oynuyorum.Ama cevabını bulamıyorum.Sizce g,man black mesanın yok olmasını neden istiyordu.OPposing force oynuyanlar bilir bombayı çalıştırmıyormuydu.(eger yanlış bilmiyorsam)Vede amacı xeni mi ele geçirmekti?Oyun sonunda konuşmasından anlıyoruz.Sayenizde xxen işverenlerimin eline geçti diyordu.(Bazı arkadaşlar türkçeye çevirmiş)
aztek
Üye
Kristali istila başlasın diye getiriyor işte. İstilayı neden başlatıyor bilinmiyor. Muhtemelen gelecekten filan gelip, combine dünyadayken işlerini bitirmeyi umuyor. Teori üretilebilir. İşin aslını öğrenmek için serinin diğer oyunlarını beklemelisin.

Blue Shift'i ve Opposing Force'u Valve yapmadı ve orada olan şeyler Half Life'ın ana hikayesine etki eden şeyler değil.

Xen'i ele geçirmek istemiyor. İstilanın kaynağı orasıydı. Orayı bağımsızlığına kavuşturarak vortigauntları safımıza kattık. Combine dünyaya girmek için kullandı onları. Daha derin arkaplanını bilmiyorum / bilmiyoruz.
discussioncontroller