Oyungezer Lejyonuna Katılım
123459
a_smurfa_smurf
Üye

28 Şubat 2010 itibariyle Lejyon alımlarına 1 Ay süreyle ara verilecektir. Lejyona katılmak isteyen arkadaşlar bu tarihten önce başvurularını yaparsa sevinirim.

[hr]

Lejyona yaptığınız başvurularda aşağıdaki örnek mesajı kullanabilirsiniz:

İsim:
Berkant

Oyuniçi Nickiniz:
Nyks

Yaşınız:
22

Daha önce hangi Devasa Online oyunları oynadınız:
Eve Online, Guild Wars, WoW, Runes Of Magic

Lejyonda tanıdığınız diğer üyeler varsa isimleri:
Thomyorke, Jonnygreenwood

Daha önce Aion oynadıysanız hangi sunucuda ve lejyonlarda oynadınız:
Urtem sunucusu / Ninja lejyonu

Bir oyuncu olarak kendinizi tanıtır mısınız?
Daha önceki Guild Wars tecrübemden dolayı NCSoft oyun tarzını biliyorum, o yüzden pek sıkıntı yaşamayacağım oyun dinamiklerinde. Ayrıca oyunlarda en sevdiğim olay PVP olduğu için Aion'da çok başarılı olacağıma inanıyorum.

---

Lejyon hakkında bilmeniz gereken süpersonik bilgiler:

Oyungezer lejyonu (Gorgos-EU) her gece kaleden kaleye koşan, oyuncularını da buna zorlayan bir lejyon değildir. Temel hedefimiz aktif oyuncularla, Abyss'te eğlenceli dakikalar geçirip Aion'dan zevk almaktır. Tabi ki ultra-casual bir lejyon değiliz, ama terleten ve darlayan cinsten hardcore bir lejyon da değiliz.

Bu başvuru sistemi neden var ve nasıl işliyor?
Başvuru sistemi, lejyon üyeleri arasındaki bağı güçlendirmek ve yeni katılan arkadaşlarımıza elimizden geldiğinde yardım edip, katılımları düzenli hale getirme hedefiyle oluşturulmuştur. Başvurunuzu buradan onayladığımızda oyun içinden Tirassian, Nyks, Jothor, Koas ya da Blodiaren'e whisper atabilirsiniz.

Ventrilo kullanımının önemi:
Ventrilo (sesli iletişim programımız) kullanmanız, alt lejyonda ya da üst lejyonda olmanız farketmeksizin çok önemlidir. Ventrilo kullanarak oyun sırasında mesaj yazarak zaman kaybetmemenizi sağlar. Ayrıca Oyungezer lejyonunun oyuncularının çoğu Ventrilo'da olduğundan, oyundaki sorularınız ve isteklerinize çok daha çabuk yanıt alırsınız. Mikrofonunuz olsun olmasın Ventrilo'ya gelmeniz, sizin için çok yararlı olacaktır. Ayrıca tek başınıza yaptığınız görevlerde de, lejyon üyeleriyle sohbet edebileceğinizden Aion'dan alacağınız deneyim çok daha zevkli olacak. Programı www.ventrilo.com adresinden indirebilir, Ventrilo sunucumuzun bilgilerini oyun içindeki lejyon giriş mesajında bulabilirsiniz. Ventrilo'da görüşmek üzere.
Ningushi
Üye
İsim:
Doruk

Yaşınız:
22

WoW, Warhammer

WoW da birçok kez Hardcore oynamayı denememe rağmen zamanım yetmediği için oyunu bırakmak zorunda kalmıştım.Aion da sizinle beraber oynayıp eğlenip aynı zamanda oyundaki dungeon ve raidleri görmek istiyorum. Genellikle raid ve dungeonlarda karakter sınıfımı en iyi şekilde oynamaya çalışırım.
Tiberas
Üye
Selamlar Doruk

Öncelikle Aion'un PvE'den çok PvP'ye yönelik bir oyun olduğunun altını çizmek isterim =). Yani Wowda oyunun %70'i PvE, %30 PvP iken bu oyunda tam tersi =).

Onun dışında oyuniçinden Bythos ve Ageratos'a ulaşarak invite isteyebilirsin =)
knbztr
Üye
İsim:
emre

Yaşınız:
23

warhammer, Guild Wars, WoW, Age of Conan,lineage 2 (kısa 1 sure ),

yok

ılk

5 yıllık wow tecrubem var AION dada bundan cok ıyı yararlanacagıma emınım... Sectıgım karakterı en ıyı sekılde kullanmaya calısırım...
Tou
Üye
İsim:
Cem

Yaşınız:
20

WoW

Kalihora

Hayır oynamadım

Yaklaşık WoW da 3 yıldan beri tanktım Aion'da da tank olarak başladım asında ama gercekten cok zor oldu artık dps e dondum.Oyuncu olarak PvP yi sevmezdim cunku PvE için cok fazla bi katkısı yoktu yani en azından WoW da guildime vs bi katkı sağlamıyodu ama kabul etmeliyimki PvE ciyimdir.Umarım bu değişcek :)
skar
Üye
İsim:
Şeref

Yaşınız:
20

WoW, Guild Wars, EVE, Warhammer Online

Nyks

Kahrun

Wow'da 3 sene rogue oynadım ve Aion bekledim. Şimdide Assassin oldum. PvP severdim Wow'la sevmez oldum artık yeniden seviyorum.
espectro
Üye
İSİM:
BATU

NİCK:
BARGUS

DAHA ÖNCE OYNADIGIM MMORPG:
SHADOWBANE,COH,WOW

OYUNCU OLARAK:
Yıllarımı WOW a verdikten sonra artık tahammülüm kalmadı ve yeni bir heyecan olarak inançla AION oynamaya başlayan biriyim WOW da ağırlıklı solo takılmayı severdim bu oyunla bunu da değiştirmek istiyorum artık
selo_c4
Üye

İsim:
Selman

Oyuniçi Nickiniz:
Yumichika

Yaşınız:
18

WoW

Vuhlerin ,Nyks(wow ogz guildinden kaynaklanan bir tanışıklık) (yavaş yavaş tanışıorum memberlarla XD)

ilk

uzun süreli mmorpg ve wow tecrübeleriyle ve her türlü dps healer tank classlarıyla oynamış biri olarak guilde iyi bir katkı sağlayacağımı düşünüorum
katiper
Üye
İsim:
Cem

Oyuniçi Nickiniz:
Xuxa

Yaşınız:
35

WoW, AO, AOC, LOTRO, COX, WAR, SWG

Mor

Isten eve gelince aksamdan aksama oynayan, level alicam diye kasmayan bir adamim
Ared
Üye
İsim:
Batuhan

Oyuniçi Nickiniz:
Aredelle

Yaşınız:
20

WoW,Warhammer,GW

Warhammer ve GW tecrübem cok cok az olmasına rağmen 4yıl boyunca WoW'da pvp adına ciddi işler başardım. Fakat WoW da nadiren raidlere katıldım oyun benim için pvp den ibaretti. Hiçbirzaman no-life oyuncu olmadım büyük ihtimalle Aion da da hardcore takılmam ancak hatırısayılır düzeyde pvp yapacağıma emin olabilirsiniz =)
XsantosXsantos
Üye
İSİM:
Mestan

NİCK:
Bledakhan

DAHA ÖNCE OYNADIGIM MMORPG:
Düzensiz iş hayatı nedeniyle hiçbirini uzun oynamadım

OYUNCU OLARAK:
Aslında ilk ciddi dvo deneyimim. Bir çok şeyi yeni yeni öğreniyorum. Kış boyunca akşamları geç saatlere kadar oynayabilirim.

123459
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller