Oyungezer Lejyonuna Katılım
Raqio
Üye
İsim:
Ozan

Oyuniçi Nickiniz:
Raqio

Yaşınız:
18

Daha önce hangi Devasa Online oyunları oynadınız:
Silkroad Online, World of Warcraft, Lord of the Ring Online, Cabal Online, Knight Online ve daha nicesi =P Kısaca Turkiyede bilinen oyunların yaklasık %75i

Lejyonda tanıdığınız diğer üyeler varsa isimleri:
yok ama olucak inşallah =P

Daha önce Aion oynadıysanız hangi sunucuda ve lejyonlarda oynadınız:
ilk oynayısım =)

Bir oyuncu olarak kendinizi tanıtır mısınız?
Cok uzun yıllar MMO tecrübem oldugu için ve oynadıgım çoğu oyunda turklerin arasında önde gelen kişilerden oldugum için böylesine zor bir oyunda sorun yasamayacagımı dusunuyorum =)
bobo75
Üye
İsim:
Çınar

Oyun İçi Nick'im:
Chaosknight

Yaşım:
17

Daha Önce Hangi Devasa Online Oyunları Oynadım:
silkroad

2yıl silkroad oynadım fakat silkroadtaki pvp ve pve de playerlık önemli olmadığı için(oyun da ne kaçıon ne bisey yapıon sırf durup pot basıp skill atıon pek bişi diyemiycem oyunlarda kendilerine güvenen tipler vardır ya ben onlardan deilim:/
herqeleyim
Üye
İsim:
murat

Oyuniçi Nickiniz:
kanj

Yaşınız:
23

silkroad online , cabal online , wow pravite server

yok.

oynamadım

oyuncu olarak eğlenmeyi oyundan tat almayı amaçlayan  ve en  önemlisi arkadaş ortamının sewiyeli ve düzgün  olmasına özen gösteren biriyimdir.
Verbrechen
Üye
İsim:
Berke

Oyuniçi Nickiniz:
Verbrechen

Yaşınız:
16

World of Warcraft,Dota

Yok

Oynamadım

Daha önce world of warcraft oynadığım için devasa online oyunları az cok tanıdım. Nagrand Serverinin 3. Guildinde Oynamştm.Tekrar Aynı başarıyı yakalayacağıma inanıyorm.
Morielen
Üye
İsim:
Faruk

Oyuniçi Nickiniz:
Morielen

Yaşınız:
21

World of Warcraft,Ultima Online (kısa bir süre)

World of Warcraft'ı çıktığı ilk seneden beri oynuyordum ve sıkılıp bıraktım. Daha önce herhangi bir NCsoft oyunu oynamadım ama alışmakta pek sıkıntı çekeceğimi sanmıyorum. Derslerim yoğun olduğundan bu aralar oyunlara pek vakit ayıramıyorum ama gün içerisinde Aion'a ayırabildiğim vakti saati dost canlısı bir lejyonla geçirmek eminim oyunu daha eğlenceli kılar.
Fearaerth7
Üye
İsim:
Oyuniçi Nickiniz:
Fearaerth

Yaşınız:
15

Eve Online, WoW, Guild Wars, Dungeons and Dragons Online, Silkroad Online

Xuxa

Spatalos Sunucusu : Lejyon ismini hatırlamıyorum.

Genel olarak aktif, takım oyununa ciddi olarak önem veren neşeli bir oyuncuyumdur :) FPS, Co-op ve MMORPG oyunları severim. Sınav veya çok önemli birşey olmadıkça oyunlardayımdır. Mikrofon Kulaklık vb. kullanırım ve oyunlar için güçlü bir pcim var. Steam oyuncusuyumdur steamde eklemek isterseniz "Fearaerth.Sp" nickimdir.
Spritualforce
Üye
İsim: Selim
Oyuniçi Nick: Spritualforce

Daha önce hangi Devasa Online oyunları oynadınız: WoW

Daha önce Aion oynadıysanız hangi sunucuda ve lejyonlarda oynadınız: Spatalos sunucusundaydım The Fourth Legion da oynuyordum fakat sizin Gorgos ta oldugunuzu ögrendiğim üzere hemen geçtim :)
WoW da baya bir tecrübem var WoW dan başka da birkaç f2p oyun oynamıştım fakat WoW kadar sarmadı. En sevdiğim şey raidler ve dungeonlar fakat pvp yi ne çok severim:)
Spritualforce
Üye
Şehir yazmayı unutmuşum şehir de Antalya :)
Verrbrechen
Üye
İsim:
Oğulcan

Oyuniçi Nickiniz:
Verrbrechen

Yaşınız:
17

World Of Warcraft

Justheal

Oynamadım

Hedefıme Ulasmak Icın her turlu Kurallara Baglı olarak her turlu yola basvurabılen
Bır kısılıge sahıbım Bu oyunu kuzenmle beraber oynuorum lejyonunuzdakı ınsanlarla
Cok ıyı anlasıcagıma ınanıorum ıyı gunler ve oyunlar dılıorum
---

Lejyon hakkında bilmeniz gereken süpersonik bilgiler:

Oyungezer lejyonu (Gorgos-EU) her gece kaleden kaleye koşan, oyuncularını da buna zorlayan bir lejyon değildir. Temel hedefimiz aktif oyuncularla, Abyss'te eğlenceli dakikalar geçirip Aion'dan zevk almaktır. Tabi ki ultra-casual bir lejyon değiliz, ama terleten ve darlayan cinsten hardcore bir lejyon da değiliz.

Bu başvuru sistemi neden var ve nasıl işliyor?
Başvuru sistemi, lejyon üyeleri arasındaki bağı güçlendirmek ve yeni katılan arkadaşlarımıza elimizden geldiğinde yardım edip, katılımları düzenli hale getirme hedefiyle oluşturulmuştur. Başvurunuzu buradan onayladığımızda oyun içinden Tirassian, Nyks, Jothor, Koas ya da Blodiaren'e whisper atabilirsiniz.

Ventrilo kullanımının önemi:
Ventrilo (sesli iletişim programımız) kullanmanız, alt lejyonda ya da üst lejyonda olmanız farketmeksizin çok önemlidir. Ventrilo kullanarak oyun sırasında mesaj yazarak zaman kaybetmemenizi sağlar. Ayrıca Oyungezer lejyonunun oyuncularının çoğu Ventrilo'da olduğundan, oyundaki sorularınız ve isteklerinize çok daha çabuk yanıt alırsınız. Mikrofonunuz olsun olmasın Ventrilo'ya gelmeniz, sizin için çok yararlı olacaktır. Ayrıca tek başınıza yaptığınız görevlerde de, lejyon üyeleriyle sohbet edebileceğinizden Aion'dan alacağınız deneyim çok daha zevkli olacak. Programı www.ventrilo.com adresinden indirebilir, Ventrilo sunucumuzun bilgilerini oyun içindeki lejyon giriş mesajında bulabilirsiniz. Ventrilo'da görüşmek üzere.
ofbekar
Üye
İsim:
Fırat

Oyuniçi Nickiniz:
Karamazov

Yaşınız:
29

Ultima Online, WoW

Hala WoW oynuyorum, ancak artık güzel görünen farklı mekaniklere sahip bir oyun istiyordum ki Aion büyüledi beni, ileriki seviyelerde bu büyü bozulmazsa devam etmek istiyorum.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller