En Süper Abur Cubur
Ace9006
Üye
En sevdiğiniz abur cubur atıştırmalık şeyler ne diye merak ettim de :D Benim için hiçbir şey fıstıklı çukulatanın ve peynirli doritosun yerini tutamaz ;D
CyrusTheVirus
Üye
Çok gereksiz ötesi bir konu ama genede yazalım  ;D ;D ;D
biraz tuzlu olsada pringles(kinaye değil  ;)) ve soslu mısır.

alta:peynirli doritosun kokusu gerçekten ayak kokusu gibi ıykkk...
SwooshSwoosh
Üye
şu ayak kokan cips mi, hmm.

ben şu sıralar turşuyu abur cubur gibi yiyorum, yanına tercihen fıçı bira ile çok güzel gidiyor. onun dışında mor paketlerdeki biftekli çitos <3
Ace9006
Üye
tadı ayak gibi mi tatmadım daha önce :D doritosun hepsi çok güzel bence :D
Guş
Üye
Dabi dabiiğ, dabi dabiiğ, mısııığr çereziiiiğ!!
Misafir
;D ülkemize bu yıl içerisinde gelen Kinder Sütdilimi :D
dodgerdodger
Üye
KİNDER SÜT DİLİMİ!!!!

evet
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
soğanlı pringles.
[WT]Elessar
Üye

soğanlı pringles.

+ Ruffles Classic + Soğanlı Ruffles (Maximum) + Lay's Yoğurtlu ve Mevsim Yeşillikleri
Falanca
Üye
Yarım ekmek köfte. Abur cubur kısmı bu oluyo genelde evet. Olmadı bi kase sade Ruffles üstüne yoğurt döküp yiyorum.
Misafir
Soğanlı Pringles ve Süt Dilimi'ni çok severim ben de. Bir de yıllar önce Doritos'un adı Doritos Panço iken tavuklusu vardı, reklamında Tarkan oynuyordu, çok tuzluydu ve cipsteki "tavuk" dedikleri şeyin ne olduğunu Allah bilir, ama tadı güzeldi. Bir de mavi ambalajda çeşnilisi vardı onun adı da "Cool Original"dı sanırım. Mor pakette de acı biberlisi vardı "Fiesta" adıyla. Hepsini severdim ama nedense tutmadı bunlar ve kaldırıldılar piyasadan.

Onun dışında pahalı olsa da Kaju fıstığı, çiğ fındık, soslu mısır, mısır-pirinç patlağı da iyidir.

Falanca'nın hatırlattığı iyi oldu, yoğurt içine pul biber, karabiber ve kekik olmadan cips düşünülemez.
discussioncontroller