En Süper Abur Cubur
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
salih32 dedi:

eti cici bebe on numara be abi :P

Spoiler:
ciddiyim

Ben de ciddiyim cici bebe basar hepsine.Zaten o "mama" olayından hala vazgeçmedim.Yulaflı bisküviye süt ekleyip yemek çok güzel oluyor :D
tasslehoff burrfoot
Üye
İçine şeftali, muz vb. meyveler doğrayınca çok iyi gidiyor :) .
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye

İçine şeftali, muz vb. meyveler doğrayınca çok iyi gidiyor :) .

Onu yapacağına meyveli mısır gevreği filan ye abi.Süte koyup mama yapmak en güzeli :P
Toorex
Üye

Onu yapacağına meyveli mısır gevreği filan ye abi.Süte koyup mama yapmak en güzeli :P

Hatırlıyorum da 7 yaşındaydım sanırım.Anneme yalvarıyordum cice bebe alıp süt ekle diye.Sonra bi ara yaptı.Götürdüm ben falan.Çok komikti ya sklfjsrgkjgkfj.O geldi aklıma  :rofl:
gduman94gduman94
Üye
envai çeşit çikolata,envai çeşit haribo,çerezza süt mısır,hoşbeş,ikram,kakaolu potibör+çay göbeği eritmek adına 1 haftadır yemiyorum bunları çıldırıcam.
tasslehoff burrfoot
Üye

Zaten sütlü diyorum abi, sütün içine şeftali ve bisküvi. Meyveli mısır gevreğiyle bir mi hem, ordaki meyveler kuru oluyor, tazesi gibi var mı.
Isshin
Üye
Mısır gevreği tüketmek isteyenler Nesfit'ten uzak dursun. Onu geçtim de, zam gelmiş bunlara. Geçen 2.99'a almıştım, 3.99'a gördüm bu hafta.

Kellogs K Special diyorum ben.
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye

Zaten sütlü diyorum abi, sütün içine şeftali ve bisküvi. Meyveli mısır gevreğiyle bir mi hem, ordaki meyveler kuru oluyor, tazesi gibi var mı.

Taze meyveleri süte koymayı düşünemiyorum abi ben :D
deus ex
Üye
Yoğurda koyun ama bak. Nefis oluyor çünkü.
tasslehoff burrfoot
Üye

Taze meyveleri süte koymayı düşünemiyorum abi ben :D

Yok yahu güzel oluyor cici bebe ile :D .

deus ex dedi:

Yoğurda koyun ama bak. Nefis oluyor çünkü.

Yoğurda hiç denemedim ancak denemek lazım :) .
discussioncontroller