En Süper Abur Cubur
Kimi
Üye
chackal
Üye
Konuya bakınca Cici Bebe çekti canım yılladır yemiyorum heralde .
Gofredo çok yiyiynce baysa da tadı güzel harbi.
Biskrem alışkanlık oldu evde büyük poşetlerden duruyor ara atıştırmak için :D
Bir de Doritos falan sevsem de Lays gibi patates cipslerini sevmiyorum ya tadsız geliyor bana.
mutluadige
Üye
Kesinlikle "Tadımca". Mükemmel bir tadı var. Özellikle fıstıklısı vazgeçilmezdir. Ama her yerde bulunmuyor ne yazık ki. Genellikle büyük süper marketlerde bulunabiliyor. Ben bulduğumda eve depoluyorum bunlardan. :)

Spoiler:
Isshin
Üye
chackal dedi:

Konuya bakınca Cici Bebe çekti canım yılladır yemiyorum heralde .
Gofredo çok yiyiynce baysa da tadı güzel harbi.
Biskrem alışkanlık oldu evde büyük poşetlerden duruyor ara atıştırmak için :D
Bir de Doritos falan sevsem de Lays gibi patates cipslerini sevmiyorum ya tadsız geliyor bana.

Pringles.
SnorlaxSnorlax
Üye
Isshin dedi:

Pringles.

+12345678910
chackal
Üye
Arada çok az yemek dışında adam gibi Pringles almadım ben galiba denemek lazım bi ara :D
kurtkapankurtkapan
Üye
Isshin dedi:

Pringles.

Tadına laf yokta pahalı yahu.cips için 4.5 lira.Onun yerine iki tane büyük ruffles(2 liralık) alabiliyorum.
stabilostabilo
Üye
Pringles güzel değil yahu. =/ Yani Ruffles varken dönüp bakmam bile, o derece sevmiyorum kendilerini.

Ben de Eti Negro diyorum, hastasıyım. <3
SnorlaxSnorlax
Üye
kurtkapan dedi:

Tadına laf yokta pahalı yahu.cips için 4.5 lira.Onun yerine iki tane büyük ruffles(2 liralık) alabiliyorum.

Haklısın aslında, Pringles çok pahalı diğer cipslere göre. Benim için iyi olan ise şu; bu tür cipsleri fazla tüketemiyorum. Bu yüzden 2-3 ayda bir ancak cips yiyebiliyorum. Bu da Pringles'ın fiyatını benim için biraz önemsizleştiriyor.
TheodrienTheodrien
Mod
Cips+Kola.
discussioncontroller