Dergideki Goyun muhabbeti nedir ya :D
BiBLiYoMaN
Üye
Dergiyi ilk kez okudum zaten foruma da öyle yolum düştü.Dergide bir Goyundan bahsedip duruyorsunuz bu koyun muhabbeti nedir ya nerden çıkmıştır :D
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Aha bu

[img width=500 height=500]http://mavikam.net/galeri/kt_goyun_oyungezer.jpg[/img]

Bu derginin ve herkezin dostu olan Goyun ,OGZ goyunsuz olmaz.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Derginin maskotudur kendileri.
Betrayal
Üye
Başlığı görünce itiraf edesim geldi, benim ne goyun maskotuna ne de goyun geyiklerine başından beri hiç içim ısınmadı. :(
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Yok ya güzeldi,özellikle ilk aylarda goyunları sayfalara ve fotolara saklıyıp,sonra doğru sayarsak ödül alıyorduk,ama sonra kalktı bu olay :(
CoraxCorax
Üye
Betrayal dedi:

Başlığı görünce itiraf edesim geldi, benim ne goyun maskotuna ne de goyun geyiklerine başından beri hiç içim ısınmadı. :(

aynen, ilk zamanlarda öyle oyun ss lerinde görünce sinir olurdum
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
o zaman ben de itiraf ediyorum; bana da ismi çok itici geliyor.
BiBLiYoMaN
Üye
Yok ya güzel bir maskot bence.Derginin orasında burasında resmi güzel oluyor :)
SYSCLEANER
Mod
Vakti zamanında bütün üyelerin rütbesi "goyun" olmuştu adminlerde çoban. Netekim kimi alıngan üyelerimiz hangi fantazi dünyasında yaşıyorsa buna içerleyip siz nasıl başımıza çoban olursunuz diyip karşı çıkmıştı ve bu olay sadece bir gün sürebilmişti... 
Ace9006
Üye
Goyun sayma olayı güzeldi yaw. Itirazım yok goyuna :D
dark_devil_cry
Üye

Vakti zamanında bütün üyelerin rütbesi "goyun" olmuştu adminlerde çoban. Netekim kimi alıngan üyelerimiz hangi fantazi dünyasında yaşıyorsa buna içerleyip siz nasıl başımıza çoban olursunuz diyip karşı çıkmıştı ve bu olay sadece bir gün sürebilmişti... 

eneee, bak bunu bilmiyordum. :/ Ne zaman bu olay cereyan etti? =)
discussioncontroller