Sanitarium Türkçe Yama
dark_devil_cry
Üye
bu oyunu bu yama için oynamayı düşünüyorum, evet (birde oynayacağım oblivion var). Bende teşekkürlerimi bir borç bilirim. Ellerine sağlık =)
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Bu başlığı nasıl görmemişim :D Unuttum herhalde ;D
dark_devil_cry
Üye
xleonxnkx dedi:

Bu başlığı nasıl görmemişim :D Unuttum herhalde ;D

vallahi bende görmemişim =) Sanırım daha yeni olduğu için =) bu arada oblivion hakkındaki son gelişmeleri nereden öğrenebilirim (yani kaçta kaçı 'tamamen' Türkçe oldu? En son oyundaki bütün kitapların Türkçe olduğunu duymuştum =) -konuyla alakasız oldu gerçi bu sorum :/)

Düzenleme;
konunun bulunduğu bölümde varmış zaten kusuruma bakmayın =)
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Başlıklar arasında kayboluyor yeni konular :D Bu arada ben eski sandım konuyu  :boo:
Mutagen
Üye
Oyunun 2002 sürümünü bulamayanlar için;

1- Bazı abondanware sitelerden indirebilirsiniz. Ama oyundaki konuşmalar çıkarılmış. Yani oyundan alacağınız zevki baya düşürecektir. Ama son çare olarak başvurulabilir. Oyunu baya ufaltmışlar. 120 MB civarı.

2- GOG sitesinde 9.99$ satılıyor. Yanında da oyunun müzikleri hediyeymiş. XP ve Vista'da sorunsuz çalıştığı yazıyor sitede.
http://www.gog.com/en/gamecard/sanitarium
Zak
Üye
Ben satın aldım windows 7 de çatır çatır çalıştı

edit:çatır çatır çalıştıktan 15 dakka sonra oyun çöktü hatta daha sonra defalarca çöktü :(
Mutagen
Üye
Zak dedi:

edit:çatır çatır çalıştıktan 15 dakka sonra oyun çöktü hatta daha sonra defalarca çöktü :(

GOG forumlarına baktım. Bazıları için windowed mode'da çalıştırmak işe yaramış.
Başlat--Çalıştır--"C:\Program Files\GOG.com\Sanitarium\sntrm.exe" -w
Umarım işinize yarayabilir.
Zak
Üye
Mutagen dedi:

GOG forumlarına baktım. Bazıları için windowed mode'da çalıştırmak işe yaramış.
Başlat--Çalıştır--"C:\Program Files\GOG.com\Sanitarium\sntrm.exe" -w
Umarım işinize yarayabilir.

oyunu baştan kurup kısayolun hedef dizinin sonuna -w koydum alakası varmı bilmiyorum ama 1 saate yakın zmandır sorunsuz oynuyorum, saolasın.
DevileanDevilean
Üye
GOG'dan ben de satın aldım. Eğer sorunsuz oynayacaksam parasını kuruşu kuruşuna hatta fazlasını hakeden bir oyun. Önceki oynadığımda epey takılmalar ve çökemelerden bitirememiştim ama iki chapter oynamıştım, ruhumda derin yaralar açtıydı zamanında. :) İnşallah bir sorun olmadan oynarım.

Bu arada oyunun yanında verdikleri manual ve soundtrack pek bir eğreti durmuş gibi geldi, hani adı hediye olsun diye. Manual'i fazlasıyla ben de yazardım o halini. Soundtrack ise "ambient" seven biri olmama rağmen aşırı tek düzeydi. Yani bir soudtrack'i olmasa da olurmuş :)
yeappa
Üye
eline gözüne emeğine sağlık.
adventure ruhu bunları yaptırmaya müktedirdir
discussioncontroller