Sanitarium Türkçe Yama
serkanos
Üye
çok saol.Mükemmel bir iş çıkarmışsın!!Keşke şu yeni çıkan monkey island veya (3.verisyonu da olur)çevrilebilse:)
Misafir
Hımm, Ocak sayımızın DVD'sinde de yer verelim buna... Verebilir miyiz? (:
Mutagen
Üye
erengy dedi:

Hımm, Ocak sayımızın DVD'sinde de yer verelim buna... Verebilir miyiz? (:

Tabiki yahu soru mu bu da?  ;D
Çok sevinirim hatta  :)

Edit: Decypher'dan editörü aldım. En geç 1-2 haftaya teknik aksaklıklar nedeniyle çevirilemeyen yada dilediğim gibi çeviremediğim yerleri gözden geçirip en hatasız halini yayınlayacağım.

Edit-2: Düşündüğümden de çabuk bitecek anlaşılan. Birkaç güne bitmiş olacağını umuyorum.
Coraspin
Üye
Mutagen dedi:

Tabiki yahu soru mu bu da?  ;D
Çok sevinirim hatta  :)

Edit: Decypher'dan editörü aldım. En geç 1-2 haftaya teknik aksaklıklar nedeniyle çevirilemeyen yada dilediğim gibi çeviremediğim yerleri gözden geçirip en hatasız halini yayınlayacağım.

Benim Grim Fandango çevirimi de yayınlayabilir misiniz Ocak sayısında :D ( Bakınız; yüzsüz çeviren). Güzel bir adventure pack olur :)
Raven
Üye
Süper en sağlam kurguya sahip oyunlardan biri Türkçe olmuş birden :P
Mutagen
Üye
Evet, gözden geçirmeyi bitirdim ve son halini linklerde yeniledim. Neler değişti?

-Tüm çeviri tekrardan kontrol edildi, hatalı veya teknik nedenlerle yeterince iyi çevrilemeyen yerler düzeltildi. Oyunda çevrilmemiş hiç bir yer kalmadı.

-Jenerik kısmına Teşekkür bölümü eklendi. Decypher ve OGZ'ye teşekkürler edildi :)

Not: Çevirinin ilk hali içime sinmemişti pek fazla ama bu sefer neredeyse sorunsuz olduğunu söyleyebilirim.
Misafir
Oyunun bir şekilde edindim (Sağol Mutagen)

Oyun tek kelimeyle süper ama yamayla birlikte bambaşka bir şey oluyor.

Ellerine sağlık Mutagen
hi_jackerhi_jacker
Üye
Süper bir iş olmuş, gerçekten çok sevindim, denemek de isterdim ama yeminliyim en sevdiğim oyun olan Sanitarium'u benim için günü gelene oynamayacağıma. 6-7 sene sonra belki.
Coraspin
Üye
Tekrar teşekkürler Mehmet "Mutagen" Kardaş. :)
Mutagen
Üye
Oyunu arayıpta bulamayanlar bana özelden ulaşırsa yardımcı olmaya çalışırım :)
discussioncontroller