Sanitarium Türkçe Yama
Zak
Üye
oyunun sonunda radyoda ne diyor acaba?
Mutagen
Üye
Zak dedi:

oyunun sonunda radyoda ne diyor acaba?

Bitirmeyenler okumasın.

Spoiler:
Radyoda iki farklı haber geçiyor. İlkinde Dr. Morgan'ın şirketi gerçek tedaviyi halka açtiktan sonra istifa ettiğini söylüyor. İkincisinde de Morgan'ın gerçek tedaviyi daha fazla kar elde edebilmek için uzun süre halka sunmadığı ve hatta bunu önleyebilmek için Max'in arabasını sabote ettiğini falan söylüyor.
hi_jackerhi_jacker
Üye
O radyodan sonra çalan müziğin mp3'ü vardı bende. Hatta rüyamda Sanitarium görüyim diye loopa alıp, kulaklığı takıp uyumuştum. Olmadı tabii :P
Mutagen
Üye
hi_jacker dedi:

O radyodan sonra çalan müziğin mp3'ü vardı bende. Hatta rüyamda Sanitarium görüyim diye loopa alıp, kulaklığı takıp uyumuştum. Olmadı tabii :P

Ahaha, iyiymiş  ;D
Zak
Üye
Mutagen dedi:

Bitirmeyenler okumasın.

Spoiler:
Radyoda iki farklı haber geçiyor. İlkinde Dr. Morgan'ın şirketi gerçek tedaviyi halka açtiktan sonra istifa ettiğini söylüyor. İkincisinde de Morgan'ın gerçek tedaviyi daha fazla kar elde edebilmek için uzun süre halka sunmadığı ve hatta bunu önleyebilmek için Max'in arabasını sabote ettiğini falan söylüyor.

Teşekkürler.Güzel çeviri, unutulmaz oyun.
yurttaskaneyurttaskane
Üye
Neredeyse ilk günden beri takip ederim bu forumu ama arkadaş o kadar iyi bir iş çıkarmışsın ki sırf sana teşekkür etmek için üye oldum.(bkz. tembel okuyucu profili)
Eline sağlık üstat...
Misafir
Way Way Way Eline Saglık.Sayende Bu Oyunuda Oynayacagım...(K.Emre :D)
Mutagen
Üye
Oyungezer'e tekrardan teşekkür edeyim buradan, yamayı DVD'de verdikleri için :)
fast
Üye
Selam.

Yamadaki küçük bir bug ı söylemek için üye oldum.

Laboratuar bölümünde ilk tahtadaki tüm harfler toplanmıyor. 2 harf tahta da asılı kalıyor.

v.1.01 FİNAL / Build 851

Bölüme tekrar başlayınca ne oluyor bilmiyorum. çünkü hiç save almadan oynadığım için oyun öylece kaldı. Sanırım baştan save ala ala tekrar oynayacağım.

Ayrıca çeviriler çok güzel olmuş. yıllar önce ingilizce olarak oynamıştım oyunu. Ama ingilizcem iyi olmadığı için oyunu yarım yamalak anlayarak bitirmiştim. Türkçe yamayla harika olmuş oyun. Ellerinize sağlık.

Half-life Ep1 ve Ep2 yi de sizin çevirilerinizden oynamıştım. Onun içinde teşekkür edeyim buradan.

İyi günler.
Mutagen
Üye
Çok teşekkür ederim, güzel yorumunuz için  :)

Tahtalarda satır ve kelime aralarındaki boşluklara da bakmanız gerekiyor tüm harfleri bulabilmek için. Tüm satırları teker teker fare ile dikkatle tarayın. Umarım faydası dokunur.
discussioncontroller