Sanitarium Türkçe Yama
fast
Üye
Benim bahsettiğmi şey; tüm harfleri buldum ama üzerlerine tıkladığım halde 2 tanesi olduğu yerde kalıyordu.

Ama internette oyunun savelerini buldum. Bölümü baştan itibaren yeniden oynayınca bug düzelmişti. Yinede bu kez masanın üzerinde bulunan kayıt cihazından kayıtı dinleyemiyordunuz :)

Şu an oyunu bitirmeme 1-2 bölüm kaldı. Yine teşekkür ediyorum buradan. Bir şey gözüme ilişirse yine yazarım buraya :)
Mutagen
Üye
Hmm, ben de bir kontrol edeyim orayı tekrardan. Bir sorun varsa düzelteyim.

Edit: Tekrardan baktım o bölüme. Bende bir sorun çıkartmadı. Sizde rasgele bir bug oluşmuş olabilir.
hercules
Üye
oyunun 4 bölümüne geldim ama bu bölümde konuşmalar çok hızlı gidiyor ilk 3 bölüm hiç bir ayar yapmadan çalışmasına rağmen 4 bölüm yüzünden uyumluluk vs gibi şeyleri denememe rağmen çalışmadı.
bu arada 1 cd için dosyaları değiştidim sonra ikinci cd ye geçeceğim zaman ikinci için gerekli işlemleri( data dizinini  ve RES.000 koplayalama ) dosyasını uyguladım bundan olabilir mi ?
burdan bile bakınca karışık anlattım gibi geliyor
Mutagen
Üye
4. bölümde 2. cdyi takmanız gerekiyor yoksa yazılar okunamayacak, konuşmalar duyulamayacaktır. Tabi öncesinde data dosylarını oyunun kurulu olduğu yere kopyalamış olmanız lazım kurulum dosyasında anlatıldığı gibi.
DevileanDevilean
Üye
Bu arada bende hala videolarda sesler takıla takıla ilerliyor, oyundan almak istediğim zevki baltalıyor. /w yaptım win98 uyumlu aç dedim ama hala pencerede açılmıyor oyun acaba takılma ondan midur?
Mutagen
Üye
Devilean dedi:

Bu arada bende hala videolarda sesler takıla takıla ilerliyor, oyundan almak istediğim zevki baltalıyor. /w yaptım win98 uyumlu aç dedim ama hala pencerede açılmıyor oyun acaba takılma ondan midur?

Şunu denediniz mi?
Başlat-- Çalıştır-- dxdiag yazın, enter -- Ses sekmesine gelin. Buradan donanım ses hızlandırma düzeyini azaltın.
DevileanDevilean
Üye
Teşekkürler, dediğin yöntemle sorun çözüldü.
VII_outLaw
Üye
Mutagen dostum tekrar teşekkür ediyorum oyunu Türkçeye çevirdiğin için 10 yıl önce deneme yanılma yoluyla ( ne zor çözmeli oyunum var psikolojisi altında x) katil ola ola bitirmiştim.Şuan senin sayende Türkçe olarak güzel bir nostalji yaptım.
Tamamen kusursuz olmuş durumuda diyebilirim.Questlerde felan sorunda yok ahada daha yeni bitti.
flyinglion
Üye
Muhteşem bir iş yapmışsın, çok teşekkürler.
Seifer AlmasySeifer Almasy
Üye
helal olsun diyorum.fdisk attıktan sonra ilk işim oyunu tekrar kurup "kendi dilimde" bitirmek olacak.
discussioncontroller