Wow için hesap açma ve birkaç soru
Welmour
Üye
Arkadaşlar ben bu oyuna başlamak istiyorum ve birkaç sorum var. Öncelikle ben oyunu pre-paid kartlarla oynamayı düşünüyorum. Bu sorunun milyon kere sorulduğunu biliyorum ama hesap açmak için kredi kartı gerekli mi? Forumda herkes farklı birşey söylemiş te. Ikinci sorum da bu oyunu 1 gb ram,radeon 9200 ekran kartı ve 2,6 ghz işlemci ile oynayabilir miyim? Oynar isem çok sorun zarar mıyım? Üçüncü sorum realmler arasında item drop rate ve level atlama hızı olarak fark var mı? Son olarak ta OGZ guild i hangi realm  de? Yanıtlayanlara şimdiden teşekkür ederim :)

Edit:OGZ klanı Shattered Halls realminde imiş :)
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
-Kredi kartı şart
-sanırım ekran kartın biraz sorun yaratabilir,yanlış hatırlamiyorsam bu seri X serilerinden bile daha eski,bende eskiden X600 vardı mesela,o zamanlarda WOW oynamıştım ama sorun yaşamamaıştım,ama 9200 yavaşlatabilir.
-hayır tüm sunucularda rate drop aynı.

Harbi OGZ guildi nerde ? :D hala aktifmi ? oyuncusu varmı ?
Elrohir Telperien
Üye
OGZ guildini bende merak ediyorum. Eğer Shattred Halls ise iyi çünkü bende orada başladım. :D

Ayrıca kredi kartı zorunlu değil. Ben üye olurken ne kart kullandım nede Pre-Paid Card.

Sisteminde sorun olacağını sanmam. Ben 512 Ram ATI 9600 ekran kartlı P4 3.00 GHz Windows 7 yüklü PC'de bile oynuyorum. :jedi: :p:  (Biraz kasıyor tabii ;D )
Storm_Bob
Üye
OGZ Guild'i kapandı diye biliyorum ama kesin birşeyler bilen birisi cevap verecektir.
Spirit
Üye
Valla en iyisi deneyip kendin görmen ama sanırım prepaid kart ta oluyor. Yani ilk kayıt için kart falan gerekmiyor. Pre paid kartın varsa. Ama bu ikisinden biri mutlaka gerekiyor kayıt için.
HolybolyHolyboly
Üye
guild yalan oldu sanırsam ama shattered halls'ta Horde olarak oynuyolardı en son.

kendime edit: ilk mesajdaki editi görmemişim.
StJoan
Üye

-Kredi kartı şart

Değil. Wow CD key'ini bir yerden bulabilirsen hemen hesap yaratabilirsin. 1 ay yanında geliyor. Benim kredi kartım yok ama her 2 ayda bir game card ile ödüyorum. İnternetten belli alışveriş siteleri var. Dün arkadaşıma aldım hesabı PTT'den havale yaparak.

Not: Site ismini vermem doğru olmaz eğer ilgilenirsen özelden verebilirim.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Valla 8 ay önce aldığımda şarttı diye biliyordum,gerçi yeni kayıt yapmadım çünkü 2006 da 14 günlük deneme hesabına kayıt yaptırmıştım ve yaptırdığımda babamın kredi kartını kullanmıştım ,oyunu tekrar aldığımda ise o hesaptan devam ettim.daha sonra bu şart kalktımı bilmiyorum .
Falore
Üye
Hesabı aktifleştirirken ilk ay sallama bir kart numarasını da kabul ediyor, bedava oyun süresi dolana kadar. Level'ın verdiği deneme sürümlerinde gerekiyor muydu hatırlamıyorum, sanmıyorum ama gerektiğini.
Starlet
Üye
Gerekiyordu.Ama bu gereklilik sonradankaldırıldı sanırım. Yani artık kredi kartı gerekmiyor.
king1606
Üye
Storm_Bob dedi:

OGZ Guild'i kapandı diye biliyorum ama kesin birşeyler bilen birisi cevap verecektir.

Armory'de geziniyordum bir şansımı deneyim dedim oyungezer diye arattım.İki tane guild var horde tarafında.
discussioncontroller