Off Road Oyunları
SekondeR
Üye
1 kaç haftadır arıyorum bu tarz oyunları( mesela çook önceden cabelas off road adventure oynamıştım)Yarışma stili üzerine kurulu olmayan birazda güzel  :)oyun tavsiye edebilirmisiniz?
Blight
Üye
Simulasyon istiyorsan, Richard Burn's Rally'yi şiddetle tavsiye ederim. Orjinal olarak 20 lira olması lazım Türkiye'de.

Daha Arcade olarak Sega Rally veya Colin Mcrea Rally serisini oynayabilirsin.
RaDRaD
Üye
Motorm4x var bayaa güzel. Arka, ön diferansiyel kilitleri, arazi vitesi ne ararsan var.
Ama büyük bir sorunu var ki oyunda forcefeedback yok. Yine de güzel oyun oynattırıyor, trialler olsun formula offroad olsun.
Orjinal olarak Türkiye'de var, fiyatı 15TL olması lazım.

Bire UAZ Racing var ama onu hiç oynamadım.
matrklorm
Üye
Test drive off road vardı önceleri.

EnewwssEnewwss
Üye
screamer 4x4 de güzel
btxx
Üye
-MX vS ATV
-Flat out2(off-road on-road karışık ama güzeldir)
bunları tavsiye edebilirim... 
Misafir
Geçen sene çıkan bir oyun vardı. ATV'lerle yarışılan bir oyun, onun ismini hatırlasam yazacam da şuraya...
Misafir
Pure olabilir Musta'nın dediği.
Misafir
Evet Pure idi. Loading sürelerinin uzunluğundan şikayet ediliyordu ama beklediğinize değiyor. Her parçasına kadar kendi ATV'nizi yapabiliyorsunuz.
BigShift26
Üye
fuel var 1nsane var.
ikisi de codemasters dan.
TormenTo
Üye

screamer 4x4 de güzel

bende zamanında çok oynadım en özgür off road oyunlarından biriydi . bide kamyonlarla free modda yapılan arazi gezisi harika . maalesef onun gibi oyun yok bildigim kadarıyla piyasada . win 7 de doru düzgün çalışmıyor maalesef bilginize.
discussioncontroller