Claptonisgod ile Röportaj (Yorum Bölümü)
Electronation
Üye
avatarına benzetiyordum ben seni :/

güzel röpert :)
PISLIXPISLIX
Üye
Eski avatarı daha iyiydi. "Edward Wong Hau Pepelu Tivruski IV" olanı. Ben ona benzetiyodum. XD
ueiuei
Üye
herkes gözünde birini canlandırıyor demekki :=)
eskilerden bildiğim, blogunu gizli gizli anahtar deliğinden izlediğim, eski tayfa ürünü olan claptonun röportajı okudugum en samimi röportaj olmuş. bende el sallıyorum burdan kendisine .
seyfoyun
Üye
En iyi 10 albüm sıralamasına katılıyorum. Harmonium ve Gazpacho kesinlikle ilk 5'te bende de.

Ve tavsiyeler tam yerine göre. Amon Düül'ü dinlemeye çekiniyordum açıkçası, ama dinleyeceğim. Progarchives'da Amon Düül II albümü için, 'hayatım boyunca bu albüme harcadığım 2 saati geri alamayacağım' diye bir yorum vardı, çok gülmüştüm.

Ayrıca bu kendi kendine konuşma olayını ben de yapıyorum, sesli ve mimiklerle. Gayet de faydalı bence.
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
uei dedi:

herkes gözünde birini canlandırıyor demekki :=)
eskilerden bildiğim, blogunu gizli gizli anahtar deliğinden izlediğim, eski tayfa ürünü olan claptonun röportajı okudugum en samimi röportaj olmuş. bende el sallıyorum burdan kendisine .

:byebye: ben de senin blogunu gizli gizli anahtar deliğinden izliyordum ama sonra linki kaybettim ya da sen kapattın blogu bulamadım bir daha. Hala devam ediyorsan ÖM atabilirsin ^.^

PISLIX dedi:

Eski avatarı daha iyiydi. "Edward Wong Hau Pepelu Tivruski IV" olanı. Ben ona benzetiyodum. XD

Avatara şartlamışsınız benim tipimi herhalde, ondan benzetemediniz : )
discussioncontroller