Fool Arcana ile Röportaj (Yorum Bölümü)
SwooshSwoosh
Üye
mert bu dünyadaki en gerçek şeylerden biridir.
mert insanlığın gerçek yüzüdür.
mert.
Fool Arcana
Üye
Swoosh dedi:

mert bu dünyadaki en gerçek şeylerden biridir.
mert insanlığın gerçek yüzüdür.
mert.

Araba reklamı
[WT]Elessar
Üye

Antrikot

O anda benim yüz ifademi çekebilseydiniz fotoya, en kral mavi ekran fotolarına taş çıkarırdı.. :D

"Portakal suyu" bu arada... :D
stabilostabilo
Üye

Mert Günhan diyor ki: Level forumlarında hiç bulunmadım, çünkü deli gibi kaynaşmış bir kitle oluyor, aralarına giremiyorsun diye düşünüyordum. OGZ'nin açılacağını duyduğum zaman forum açıldığında direk üyelik aldım zaten, o gün bugündür yazıyorum, en değerli arkadaşlarımı oradan edindim, özellikle ilk katıldığım buluşma benim asla unutmayacağım bir gündür.

Bu benim pişman olduğum şeylerden birisi, forumun ilk zamanlarında buralarda bulunmamış olmak.

Persona'da ne zaman Fool Arcana kartı görsem aklıma sen gelirdin abi, bunu da buradan söylemiş olayım. :) Yok ya, sapığın falan değilim yanlış anlama. :D

Okumak keyifliydi, Çağlayan ve Mert'e teşekkürler. :)
Misafir
Ulan ne güzel sayfa başıyım diye seviniyordum. Kim mesajını sildi de sayfa sonu oldum.
Misafir
mert is mert e baya güldüm :D güzel röpörtaj. elinize sağlık..
mert is mert..XD
enterproxy
Üye
tl;dr
Fool Arcana
Üye
stabilo dedi:

Bu benim pişman olduğum şeylerden birisi, forumun ilk zamanlarında buralarda bulunmamış olmak.

Persona'da ne zaman Fool Arcana kartı görsem aklıma sen gelirdin abi, bunu da buradan söylemiş olayım. :) Yok ya, sapığın falan değilim yanlış anlama. :D

Okumak keyifliydi, Çağlayan ve Mert'e teşekkürler. :)

Persona rocks : )

Thou art I, and I am Thou
Vaizard
Üye
Okuduğum tek röportaj seninki oldu YOU FOOL! xP

Nick'inin anlamını ben de merak etmiştim, Harmoniagrief diye gördüğüm için sanırım.

Ha bir de ''Arkadaşım sormayın artık şunları'' sorusu ilgimi çekti. ''Güzel Sanatlara girmek için ne yapmalıyım?'' diye gezinirken etrafta senden tavsiye almıştım. Bilseydim valla yazmazdım o journalı. :/
Fool Arcana
Üye
Vaizard dedi:

Okuduğum tek röportaj seninki oldu YOU FOOL! xP

Nick'inin anlamını ben de merak etmiştim, Harmoniagrief diye gördüğüm için sanırım.

Ha bir de ''Arkadaşım sormayın artık şunları'' sorusu ilgimi çekti. ''Güzel Sanatlara girmek için ne yapmalıyım?'' diye gezinirken etrafta senden tavsiye almıştım. Bilseydim valla yazmazdım o journalı. :/

Sen sormadın ben söyledimasdfasdft
discussioncontroller