Fool Arcana ile Röportaj (Yorum Bölümü)
Vaizard
Üye

Sen sormadın ben söyledimasdfasdft

İşte ilginç olanda o zaten, sevmediğin bir soruya cevap vermişsin. Yardımseverlilik bu olsa gerek. *_*
Zer0
Üye
Life Is Life'ı söyleyen bendim üleyn, herkes "nanaaa nanana" yapıyodu gerçi :D
Çağlayan
Üye
Vaizard dedi:

Okuduğum tek röportaj seninki oldu YOU FOOL! xP

Boşuna mı yapıyorum ben o röportajları ò_Ó

Ödev: Tüm o röportajlar okunup özet çıkarılacak!
Gullo
Üye
Güzel röportaj olmuş , ellerinize sağlık...
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
aylardır röportajda röportaj diye tutturuyordun en sonunda istediğin olmuş mert :/

O değilde bişe dicem, herkes seni ilk başta ketum olarak yargılandırmıuş (önyargı olarak) ben ise ne cıvık bi insan diye düşünmüştüm :/ hatta ne boş ve saçma konuşuo demiştim kendi kendime eet. (kırılma lan)
Murderotica
Üye
coren
Üye
dcdstyle
Üye
Neoxolmis dedi:

aylardır röportajda röportaj diye tutturuyordun en sonunda istediğin olmuş mert :/

O değilde bişe dicem, herkes seni ilk başta ketum olarak yargılandırmıuş (önyargı olarak) ben ise ne cıvık bi insan diye düşünmüştüm :/ hatta ne boş ve saçma konuşuo demiştim kendi kendime eet. (kırılma lan)

LAKHDLKASHDLAKHDLKAHDLKSHDLKAHSLKDh işte bunu seviyorum. AFSHLKSHFLAKHflAKHLAKFH yarıldım. Neox bundan sonra assasin'sin. Mert sen de sağlam Crit. dodge'lamış be kardeşim :) Öpüyorum <3. Anladın sen onu. Her zaman her yerde ;)
Xaladin
Üye
Mert'e laf yok. Mert is better than music.
Electronation
Üye
güzel olmuş röportaj :) fool arcanayı taciz ediyorum "anime önersene psikolojik, manga tavsiye etsene." diye. sorunca cevaplıyor valla, iyi bir insan.
discussioncontroller