Fool Arcana ile Röportaj (Yorum Bölümü)
oropheroropher
Üye

EZEL Olmak Demek Her gün Bir OK Gibi ÖMER'in İçinden Geçmek Demek Geçmişin ÖMER'in Avucunda..Geleceğin EZEL'in Alnında Yazılı..

of dayanamadım, yatayım ben

yeter mert sakın tek bir kelime daha edeyim deme..
niye biliyor musun?
çünkü inanırım..
dcdstyle
Üye
Susacaksın yiğen.

Hea Ayrıca Mert...

Kimi kimin hikayesiyle kandırıyorsun ki sen? Dikkatli ol. Yan yana ama ayrı yollardayız. Tanrısı olduğumu yönetmek, sana düşmez.

O değil de Aslı... Benim nerem dayı?

Kim ne dayılığımı görmüş de bana hakaret olarak dayı der? Kim ne bilgeliğimi duymuş ki iltifat olarak dayı der bana? Yapma etme Aslı.. Bir de "kesin" demişin.

Bi' daha olmasın yiğenler.

Kesin!
Çağlayan
Üye
dcdstyle dedi:

O değil de Aslı... Benim nerem dayı?

Kim ne dayılığımı görmüş de bana hakaret olarak dayı der? Kim ne bilgeliğimi duymuş ki iltifat olarak dayı der bana? Yapma etme Aslı.. Bir de "kesin" demişin.

Yo, dayılığından ötürü hakaret, bilgeliğinden ötürü iltifat olarak dememiştim onu ben. Sana palapos bıyık taksak, dayıya benzersin diye demiştim.

Gerçi bana da pala pos bıyık taksak, ben de dayı olurum ki?

Üstüme gelmeyin, nefesimi tutarım!
dcdstyle
Üye
E bıyık var zaten yenge?!?!

Of çok fena sardım ben bu diziye ya yukardaki Ramiz üstteki de Kerpeten'in sesiyle okunsun süper oluyo.
hannibal_king
Üye
Çağlayan dedi:

Sana palapos bıyık taksak, dayıya benzersin diye demiştim.

Tesadüfün bu kadarı yani... :rofl:

Yiğeeen, kes o bıyıkları hemen.
[WT]Elessar
Üye

Tesadüfün bu kadarı yani... :rofl:

Yiğeeen, kes o bıyıkları hemen.

Ezel, naber? :D
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
dcdstyle dedi:

LAKHDLKASHDLAKHDLKAHDLKSHDLKAHSLKDh işte bunu seviyorum. AFSHLKSHFLAKHflAKHLAKFH yarıldım. Neox bundan sonra assasin'sin. Mert sen de sağlam Crit. dodge'lamış be kardeşim :) Öpüyorum <3. Anladın sen onu. Her zaman her yerde ;)<br />

asdadsfjkalsdfas ama doğru ki xD
Fool Arcana
Üye
Neoxolmis dedi:

asdadsfjkalsdfas ama doğru ki xD

Ben senin hala boş konuştuğunu düşünüyorum Neox, doğru söze ne denir ?
NeoxolmisNeoxolmis
Üye

Ben senin hala boş konuştuğunu düşünüyorum Neox, doğru söze ne denir ?

Uuu o da güzel. Hatırlarsan ilk zamanlarda söylemiştim ben sana daha önceki sayfalarda yazdıklarımı. O yüzden ekledim not olarak alınma diye.
Vaizard
Üye
Of var ya dcdstyle'nin mesajlarını Fool Arcana diye okuyormuşum son zamanlarda, az önce -yani şimdi- farkettim. Avatarınız niye aynı kardeşim sizin. :maviekran: xD
discussioncontroller