GTA 5 Haberleri
nuclearbat
Üye
benim duruyo daha deneme fırsatı bulamadım...
AtKafası
Üye
Büyük olasılıkla Vice City'de geçecek oyun.
Dan DirikDan Dirik
Üye
Bu arada oyun GTA 5 olarak mı çıkıyor yoksa GTA 4 sınıfının (GTA 3 era'daki vice city+san andreas gibi yani) devamı şeklinde mi?
LostLost
Üye
GTA V in hollywood da gececegi dedikodulari var bugun nette.. ben amerika disinda biryer bekliyordum.. neyse gorcez..
luffyluffy
Üye
çok erken geldi bana..bu kadar kısa sürede 5 çıkmamalıydı..3 ve 4 arasında bayağı zaman farkı var..arada farklı oyunlar çıkartıldı..yanına bir isim koyup çıkartsınlar ama GTA'nın yanına yazdıkları şeyin "5" olması için daha çok erken..rockstar fena yüklenmeye başladı..
master byroll
Üye
Hani Liberity City bu adamların Trademark'ı, ana oyunlarda LC'yi yapıyorlar (1-2-3-4) muhtemelen 5'te de LC yaparlar ama 5'i bu kadar erken yaparlar mı? Sonuçta Vice City'yi GTA4 gibi beklememiş miydik? Ayrıca niye tekrar Hollywood'u yapsınlar? 4'den önce çıkan San Andreas zaten California'ydı, tekrar aynı hamleyi yapmazlar. Yeni bir GTA olsa bile 5 olacağını sanmıyorum ben. Bir de EFLC'nin kitapçığında (21. sayfa, pc versiyonu) "Liberity City, It's over" yazan bir afiş var. (Ya tamam yeni bir şey söylemedim, zaten yeni oyunun LC'de geçmeyeceği falan belli.) O afişin köşesinde de "next stop" yazıyor ve bir yırtıktan manzara gözüküyor. vs. vs.
Hollywood'u yapmazlar, çünkü San Andreas'ta zaten California'yı fazlasıyla büyük (ve anladığım kadarıyla orjinaline sadık) yapmışlardı. GTA 5 diye aynı haritanın grafiklerini yenileyip yeni senaryo yazık sunmaz R*. Belllki Vice City'yi yeniden yaparlar, illa ki eski şehirlerden birini yapacaklarsa, sonuçta VC epey sevilen bir bölümdü.
Bence Avrupa'dan bir şehir yapsınlar ama GTA serisinin büyük oranda Amerikan Riyası üzerine kurulu olduğu düşünülürse (ve adamların sürekli kendi ülkeleri Amkerika'ya giydirdiği düşünülürse), bence ABD'de kalacaklardır.
mrcene
Üye
bana göre vice city serinin en kötü oyunuydu devrim olan gta III den sonra vice city çok dandik kaldı bir gelişim göstermedi rockstar bide gta V ne yazıkki holywood da geçicei söylenio zaten eski oyunlarında ordan bahsetmişlerdi bence 3 ayrı ülke arasında gezme imkanı olsun (uçakla seyahat yapılır) bunlar
fransa-paris  italya-sicilya  japonya-tokyo olabilir ne de olsa bu 3 şehirde dünya ca ünlü mafya örgütleri bulunuor
Pyloge
Üye
İtalya-Sicilyada olmaz bir kere o zaman İtalyadaki Mafya olaylarına göre Mafia serisi özentisi olur GTA...
Paris şuan gayet güzel duruyor mesela Eiffel Tower'ı patlatmak vs. ne güzel olurdu.
master byroll
Üye
Yalnız şunu keşfettim, Vice City ve San Andreas taa 1. oyundan beri varlarmış. Yani onlar da LC gibi tscilli şehirler, yeni değillermiş.
http://gta.wikia.com/GTA_1
Alone
Üye
Ben üniversiteyi kazanmadan çıkmasın, upgrade yapıcak paramda yok zaten. (:
discussioncontroller