GTA 5 Haberleri
Dan DirikDan Dirik
Üye
Bahsi geçen Guy Ritchie filmlerindeki mizah tarzına yaklaşılabilirler ama 3'ten beri yaptıkları Amerika'ya ana avrat girişme olayı olmaz o zaman da. GTA değil de Rockstar imzalı başka bi oyun görmek güzel olur ama bence de.

5 konusunda, (oyun 5 diye çıkmaz gerçi daha erken) Vice City  daha mantıklı gelmişti bana da fakat şöyle bişey var
http://kotaku.com/388835/niko-bellic-going-to-san-andreas
samimi patates
Üye
Bir de şöyle bişey var ve gayet de mantıklı gibi.

http://bit.ly/cH9zr2

@Dan Dirik : İleride San Andreas'ta geçecek bir oyun yapılırsa Niko Bellic'le karşılaşabiliriz, Niko'dan görevler alabiliriz falan ama yeniden Niko olacağımızı sanmıyorum ben.
eärfalas
Üye
Swoosh dedi:


o sayılmaz ya :3niye sayılmasın ya? :) harbiden ama eğer londrayı yapacak olsalar ismini ne koyarlardı?
mrcene
Üye
@ dan dirik

zaten var adı da red dead redemtion ve ps3 ile x-box a cıktı bu arada sevgili moderatör samimi patatesciğim gta 4 gunumuzde gecen bir oyun san andreas la 10-15 yıllık zaman farkı var niko daha ilk öğretime gidiodur o zamanlar
Dan DirikDan Dirik
Üye
mrcene dedi:


@ dan dirik

zaten var adı da red dead redemtion ve ps3 ile x-box a cıktı bu arada sevgili moderatör samimi patatesciğim gta 4 gunumuzde gecen bir oyun san andreas la 10-15 yıllık zaman farkı var niko daha ilk öğretime gidiodur o zamanlarYok mağarada yaşamıyorum zaten de, Londra'da geçen falan demek istemiştim konuyla ilgili olarak.

Edit: SA ile GTA 4 arasında zaman farkı var ama şehir bir yere gitmiyor? Ayrıca bu GTA olayında kafa karıştıran bişey var, 3. oyunların (GTA 3-Vice City-SA) geçtiği "evren"le GTA 4'ün geçtiği farklı. Niye öyle yapmak istemişler bilmiyorum ben de. GTA 4'ün devamı olarak San Andreas'ta veya VC'de geçen bir oyun gelse bile Tommy veya diğer elemandan (cj miydi) bahsedilmeyecek. Saçma ama öyle söyleyesim geldi.
unclefucka
Üye
San andreas olursa sosyal hayatım eksilere iner.O olmayacaksa da vice city olsun.ABD dışı tırt.
Kimi
Üye
mrcene dedi:


@ dan dirik

zaten var adı da red dead redemtion ve ps3 ile x-box a cıktı bu arada sevgili moderatör samimi patatesciğim gta 4 gunumuzde gecen bir oyun san andreas la 10-15 yıllık zaman farkı var niko daha ilk öğretime gidiodur o zamanlarNiko savaşta savaştı. Ne ilk okulu :)

ABD dışı iyi olurdu ya. Rusya, Japonya falan. Ama yapmazlar.
mrcene
Üye
en süperi moscow - tokyo - sicilya arasında geçmesi bu sehirlere de ucakla ulasım yapılır oyunda efsene olur ( çok mu uçuk kaçık oldu ;D )
Rajaz
Üye
Öyle bir oyun hep istemişimdir, uçuk olsa da.
ArdaG.
Üye
http://grandtheftautofive.com/  Bu sitede güzel şeyler varmış.

Ayrıca, Las Vegas'ta geçse manyak bir şey olmaz mı?? :dans:
discussioncontroller