Iqteam
demondra
Üye
Arkadaşlar biliyoruz unreal engine ücretsiz bir engine motoru oldu türkiyedede oyun sektörü geliştirmek amacıyla bir grup kurmak istiyoruz kafasında fikri olan programlardan az da olsa anlayan arkadaşlara ihtiyacımız var yeterki bu grup a bi rkatkıda bulunmak istiyosan gamecreator_hotmail.com msn ini ekleyin orada fikir alışverişi fln yapıcaz programlama işlemlerini konuşucaz birbirimize unreal hakkında bildiklerimizi öğreticez en sonundada oyum yapımına geçicez ilgilenenlere duyurulur Arkadaşlar buda daha önce verilmiş olmasına rağmen unreal engine 3 ün download linki www.udk.com/download.html duyurulur arşadaşlar(fazla uzun oldu ama olsun değer yani )
Ragdoll
Üye
bende :D benimde ismimi yazın oraya :P
BaranBora
Üye
bize

facebook : Iqteam Iqdigitalfx

ulaşabilirsiniz
erozbeyerozbey
Üye
gamecreator_hotmail.com adresi geçerli değil diyor :)
JaaN
Üye
msn adresi yok diyor. her neyse udk yı 3-4 aydır boş zamanlarımda inceliyorum. Fazla boş zamanım olmadı ama en azından bazı olaylarını çözdüm diyebilirim. aslen hobi olarak 3d modelleme ve animasyon ile ilgileniyorum (oldukça amatör sayılırım) ama udk için illa unreal script ile ilgilenmek zorunda kaldım.

sorusu olanlar için veya inglizcesi yetersiz olup ta tutorialları anlamayanlar için kısıtlı bilgimle yardımcı olabilirim.
discussioncontroller