Metal Gear Solid (Seri)
Laçin
Üye
Bu muhteşem ötlesi Oyun hakkında burada muhabbet edebiliriz.
Bana göre gelmiş geçmiş en iyi stealt action oyunudur kendileri.Ve hala daha sorarım hideo bu oyunun 3.neden pc çıkarmıyo diye.Birazda olsa umudum
var.İnşallah çıkarırlarda bizde oyun yüzü görmüş oluruz
Misafir
Pc ve Mgs 3 ikilisinin buluşması artık çok zor. Çıkmasa da olur bence orası ayrı.
FireMcFireMc
Üye
Aslında bundan sonra çıkacak hiçbir mgs oyunu pc'ye çıkmaz sanıyorum. Yani artık seri de bitti sayılır. ;)
Laçin
Üye
Olsun ben inancımı hep koruyacam ;D ;D ;D
Pixelponny
Üye
Metal Gear Solid serisi PlayStation'ın satış rakamlarını bir hayli etkiliyor. İkinci oyun için yapılan reklam sadece MGS'in değil, PS2'nin de reklamıydı doğal olarak. Bir oyun için konsol almaya meraklı yüzbinlerce insan oluştu ilk oyundan sonra..

Stealth Action açısından bakarsak, bence Deus Ex te çok başarılı bir oyundur. MGS'le karşılaştırıldığında daha melez kalmasına ve ilk MGS'ten bir çok konseptte kopya çekmiş gibi durmasına rağmen benzersiz, ustaca işlenmiş bir kurgusu olan bir yapımdır.
Misafir
Metal Gear'ın o havası hiçbir oyunda yok. Ayrıca üçüncü oyunun pc'ye çıkmamasının nedeni ps2 satışlarını baltalamamak olabilir, sanıyorum hala satan bir konsol..
Laçin
Üye

Metal Gear'ın o havası hiçbir oyunda yok. Ayrıca üçüncü oyunun pc'ye çıkmamasının nedeni ps2 satışlarını baltalamamak olabilir, sanıyorum hala satan bir konsol..

İşte bu da bir umut,Belki ps2 satışları durduğunda pc ye çıkabilir.Bence iyi olur halo 2 faciyasından sonra
MR.KubidikMR.Kubidik
Üye
Bu seriyi oynamayanı ablukaya alıp karambol dalıyoruz  ;D .
Infinity
Üye
arkadaşlarında dediği gibi PS satışlarına direk etkisi var...bu yüzdende konsol almış iki tane arkadaşım var...MGS2yi Raiden a rağman MGS3ten daha çok seviyorum belkide PS2deki ilk MGS olması yüzündendir...ama oyunun giriş müziği süperdi tek kelimeyle...hideo kojima presents yazdı zaten kalbim gümgüm atıyordu  :D
BiqBossBiqBoss
Üye
Ben sadece serinin 3. oyununu oynadım ve çok zevk aldım.MGS4 Guns Of Patriot ise gerçekten çok güzel.Bu oyunu oynamanızı tavsiye ederim.

"It's NOT FPS,It's MGS" Diyerektende yorumumu bitiriyorum.
Laçin
Üye

Bu seriyi oynamayanı ablukaya alıp karambol dalıyoruz  ;D .

Malesef böyle bir şey olsa keşke.Bi arkadaşım var süper oyuncu olduğunu idda eder genelde vice city cod falan oynar.Gel dedim bak böyle bir oyun var falan heyecanlandı verdim bende mgs 2 i.Ertesi gün getirdi dvd i geri.Aynen şöyle söyledi"abi b*k gibi oyun bu oynanırmı ne hikaye var ne grafik ne heyecan".Tabi bi daha konuşmadım çocukla :çatal: Oynadığı en iyi hikayeli oyunda VC imiş pehhhh :yarıl: :yarıl: :yarıl:
discussioncontroller