Metal Gear Solid (Seri)
İ. Evrenİ. Evren
Üye

Küfür ediyorsun çünkü. Ben aynı lafı ettim diye 1 hafta ban yedim. Uyuz oluyorum böyle kafaya göre herkes kendi kuralını işletince.

Forumu karıştırmaktan ban yemişsin bu hesabınla, diğerleri de banlı halde hesap almaktan. Ne girdi diyip de forumu birbirine karıştırdığın için banlandıysan helal. Eski moderasyon yok artık.
Commander_RadecCommander_Radec
Üye
belli belli. yeni moderasyon, ceza kesici değil, laf ebesi olmuş.
sen de, zehir hafiyeymişsin doktor. falıma da baksana. geçmişten haberler veriyorsun. gelecekten ne haber ?

bu arada,"forumu karıştırmak" "çoğunluğun düşündüğü gibi düşünmemek" ya da " kendi özgün fikrini beyan etmek" olarak türkçeleştirilebilir ama, onu şimdi anlatmak uzun sürer. sıkılırsın. :D

neyse, hadi yeter. bu mudur bu başlığın olayı ? ebe sobe mi oynayacağız ?

Beğenenler: İ. Evren

İ. Evrenİ. Evren
Üye

bu arada,"forumu karıştırmak" "çoğunluğun düşündüğü gibi düşünmemek" ya da " kendi özgün fikrini beyan etmek" olarak türkçeleştirilebilir ama, onu şimdi anlatmak uzun sürer. sıkılırsın. :D

Bu forumda bu her zaman böyle işledi: Birinin mesajından rahatsız olunur, topluca bu elemana laf atılır, trollükler başlar, bu eleman sinirlenince banı yer, trolleyenler uyarı bile almaz. Sen de sanırım buna kurban gittin.

Beğenenler: Commander_Radec, Diyavos

Commander_RadecCommander_Radec
Üye
bu sebeple de ban yedim evet. aynen dediğin gibi.
ama "forumu karıştırmak" kısmında sinirlenmemiştim bile. millet galeyana geldi. sonunda "forumu karıştırıyor bu, yakalım" dediler. yaktılar. güzel bir cadı avıydı. buna çanak tutan mod'u da buradan bir kez daha "saygıyla" anmak isterim.

evet maalesef , bizim memlekette forum'dan anlaşılan bu... laf sokalım. boyuna laf sokalım. sonra da adam banlatmaca oynayalım... bir de kalabalığın "sevgilisi" mod bulduk muuu. ooooh. tamamdır, buyrun halil ibrahim sofrasına. taktikler, kollektif hareketler... ne kadar çok işsiz olduğunu görüyorum her benzer süreçte.

Beğenenler: İ. Evren, Diyavos

118118
Üye
Bu muymuş yaw bütün olay...

Bari eğlenceli bi şeyler tartışsaydınız yaw...
CoraxCorax
Üye

ohasasdfaddfs
darbe43darbe43
Üye
arkadaslar mgs ilk oyunu izledim oynadım ama "dingilizcem" yüzünden bişey anlamadım :D. legacy collectionun yanında verilen bi çizgi roman varmış onun biyerde türkçesi vardı ama şimdi bulamıyorum. adı digital novelmiydi neydi. donanımhaberdeki konularıda okudum ama sürekli yabancı oldugum isimler var foxhound philosofer falan bu yüzden bişey anlamadım. ayrıntılı bi şekilde tek tek konuyu anlatan bi yazı varmı acaba veya digital novel çizgi romanının türkçesi varmı yardımcı olabilirmisiniz.
dodgerdodger
Üye
yine duygulandırdın kardeş.

Spoiler:

Spoiler:
image

Beğenenler: Diyavos

JulianneJulianne
Üye

Beğenenler: dodger

LostLost
Üye