Metal Gear Solid (Seri)
dodgerdodger
Üye
Buyrun cenaze namazına;

MuhallebiMuhallebi
Üye
Ulan böyle muhteşem bir motor ne fena harcanıyor be.
dodgerdodger
Üye
bu motorla mgs3 remake yapsalar konaminin tekrar oyun yapmasına gerek kalmaz.
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Remakeleri surekli yapiliyor zaten. Ama japonyadaki pachinko makinelerine ozel yapiyorlar.
oceirosoceiros
Üye
Konami'nin iflasını açıklayacağı gün pek uzak gözükmüyor.
tolga_pctolga_pc
Üye
Konami'nin iflas etmesi EA'in iflas etmesi gibi birşey. Adamların gelir kaynağı oyunlar değil, birçok alanda , pachiko makineleri gibi, para kırıyorlar.
oceirosoceiros
Üye
tolga_pc dedi:

Konami'nin iflas etmesi EA'in iflas etmesi gibi birşey. Adamların gelir kaynağı oyunlar değil, birçok alanda , pachiko makineleri gibi, para kırıyorlar.

Atari batmış,THQ batmış Konami nedir be hocam :) Çok uzak değil söyledi dersiniz ilerde unutmayın bu konuşmayı :)
CoraxCorax
Üye
Konami nin tek gelir kaynağı oyunlar değil. Sağlık sektörüne kadar adamların birçok yerde yatırımları var.
Erdi_ElinoğluErdi_Elinoğlu
Üye
Eskiden Konami Winning Eleven oyunları falan çıkarıyordu 20 yıl önce bile çok iyi oyunlar yapıyordu böyle bir firmanın iflas etme ihtimalini ben çok düşük görüyorum.
oceirosoceiros
Üye
Corax dedi:

Konami nin tek gelir kaynağı oyunlar değil. Sağlık sektörüne kadar adamların birçok yerde yatırımları var.

Ancak inanılmaz bir imaj kaybı var Konami'nin...Kapitalizm dünyası sonuçta.Bir bakmışın bir gün batmış. :D (Çok mutlu olurum bu arada batarsa.Kojimaya yapılan yanlış bana yapılmıştır.)
discussioncontroller