Japonya
nuclearbat
Üye
hayatının aşkıyla çinde tanışacaksan değer. çini sevmem ama çekik göz, çekik gözdür.
Wasabi
Üye
çini pek sevmem neden bilmiyorum ama sıcak gelmiyo. Japonya'ya her türlü gitmek isterim kızları, kültürleri, o şehirlerdeki düzen temizlik beni bitiriyo =)
jesuskane
Üye
Az sonra fiziksel bazı farklar çıkacak ortaya bu başlıkta. Biraz toparlayalım mevzuyu isterseniz.
Laçin
Üye
Uther korkusuz adam ;D Kaan abiye rağmen devam ettiriyor la konuyu dafdasfads ;D
jesuskane
Üye
Japonların boyu kısa ya ondan kısalttım konuyu da azıcık.
O Video'nun da mevzuyla pek alakası yok Sinircim. Ceza ne ya? Yani bu mu olacak bu başlığın konusu? Anlatabiliyor muyum?
Illdan
Üye
http://www.psychologicalscience.org/index.php/news/releases/perception-of-emotion-is-culture-specific.html

Özetle diyor ki: Japonlar yüz ifadelerini mutsuzluklarını bir gülümsemeyle kapatacak şekilde manipüle etmeye alıştığı için birbirlerinin duygularını anlamak için ses tonlarına dikkat edecek şekilde yetişmişler.

Adamların "yavşak sırıtışı" ile ilgili tespitler bilimsel açıdan da kanıtlanmış oldu böylece. Her şeye gülümsüyor bu herifler. :P
NekoInglor
Üye
bak bu ilginçmiş işte bende diyorum nie gülüyorlar. KAFAYA KOYDUM okulu bitirdiğimde bana ev alınacak olan o fonu ben japonyada ev almak için kullanmayı düşünüyorum. o da olmadı gidecem en kötü ihtimalle tatil felan yapacam. ama gidecem oraya ben ! Akiba'ya girersem zaten daha dönmeye felan para kalmaz bende
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Üniversiteyi bitirip kafayı rahatlattığımda, büyük ihtimalle ilk denemede hakimliğe kabul edilmeyeceğim için Japonya'ya gidip bir yıl kadar kafama göre "Ne iş olsa çalışırım" modunda hem gezip hem yaşamak gibi bir planım var :D
nuclearbat
Üye
@SİNİRMANGA, beraber gidelim mi?
EssekHerif
Üye
Bende gelicem lan.
discussioncontroller