Japonya
nuclearbat
Üye
Etti 3, başka gelen? ;D
NekoInglor
Üye
bende geliyorum tabii ki !
manager80manager80
Üye

Üniversiteyi bitirip kafayı rahatlattığımda, büyük ihtimalle ilk denemede hakimliğe kabul edilmeyeceğim için Japonya'ya gidip bir yıl kadar kafama göre "Ne iş olsa çalışırım" modunda hem gezip hem yaşamak gibi bir planım var :D

Sonra buraya dön ve bir anime manga grubunda fansub edit falan yap (: Zira Japonca'yı da kapmış olursun bir senede. Nede olsa yazıldığı gibi okunuyor harfler. (:
EssekHerif
Üye
manager80 dedi:

Sonra buraya dön ve bir anime manga grubunda fansub edit falan yap (: Zira Japonca'yı da kapmış olursun bir senede. Nede olsa yazıldığı gibi okunuyor harfler. (:

1 yılda (hadi hiraganayı, katakanayı geçtim, onlar basit) 2500 küsür kanjiyi nasıl öğrenebilir?
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Üniversitede okurken Japonca ve yanında Rusça-İspanyolca-Fransızcadan birini öğreneceğim için sorun olmaz bilmediğim iki üç kelimeyi kapmak :D

Aslında ilerde 5-6 kişi (daha az olabilirdi ama öğrenci olduğumuzu ve o zamana kadar doğru düzgün para kazanmadığımızı düşünürsek normal) kebapçı açabiliriz :P Rağbet olur mu bilmem gerçi ama denemeye değer.Fahiş fiyatlara satarız :P
EssekHerif
Üye
relentless den aldın dimi fikri?
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye

relentless den aldın dimi fikri?

Şakayla karışık da olsa bizzat benim fikrim o.Hiçbir şey yapamazsam o bir yıl içinde seyyar bir kebapçı açarım :P
EssekHerif
Üye
Kebapları sen mi yapacaksın usta?
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Haliyle :D Gerçi kıymada hala diğerleri kadar iyi değilim ama en kötü ihtimalle gider bir kebapçıya girer çalışırım birkaç ay :D

Hakim olmayı düşünüp gelecek planında seyyar kebapçı açmayı düşünen çok az insan vardır varya :P
EssekHerif
Üye
Ya deli gibi sıcak olur, çekilmez yazın.
discussioncontroller