Lonca Savaşları
piri_funny
Üye
inşallah
semkan
Üye
asıl t-shirt falan degil de comodore pc bi bilgisayar üretmiş kasası gw desenli sadece kasayı alabildigin gibi artı canavar sistem de satın alabiliosun ve 999pound bi bakın derim olması lazımdı sitesinde ama türkiyeye getiriolarmı bilemiyecem :D
The Sorrow
Üye
Guild Wars oynarken asla parayı düşünmem çünkü oyunun öyle bir sistemi var ki oynadığın süre içinde hiçbir şekilde yerinde sayma durumu yok. bende sadece prophecies vardı sadece presearing de charrhunt farming yaparak 2 3 haftada 300k ya yakın para kazandım. Oradaki bosslardan düşen 1 parça bile tanesi 5k eğer bagg filan düşürürseniz 750 800 arası ve Runeler var onların tanesi 5 6k ya olanları var oyunu oynadığını sürece oyun size bunun ödülünü herşekilde veriyor. Oyunda arkadaşlık yok diyenlere şiddetle karşı çıkıyorum ... Benim üyesi olduğum Guild international ama üyeler belirli bir yaş ortalamasının üstünde knouşmalar genelde oyunda karşılaştığımız olaylar üzerine yani beraber pvp yapamasak bile sonuçta deneyimlerimizi paylaşıyoruz RP görevlerini beraber yapıyoruz. Sonuçta oyunun en sevdiğim özelliği  kendini tanı ama daha önemlisi rakibini tanı felsefesi, Sen bütün skilleri açmış 15k armoru yapmış eline unique sword aegis sheild i takmış olabilirisn ama mesmerin biri karşına geçtiğinde bunun empatisi bana ne yapar diye düşünmeyip bodoslama dalarsan üzerindeki üniqueler armor değil ben healerim diyen birisi bile kurtaramaz... :P
emre
Üye
The Sorrow bu presearing charhunt farming olayı hakkında bilgi verirsen çok sevinirim(hangi bosslar,hangi professionla farm yaptıın,farm buildin vs)... ben warrior charımla ascalonda hulking stone elemental kesiorum(hard mode) bir kaç kere ruby buldum,çok etkili deil ama eğlenceli,senin yöntemini çok merak ettim
steelbreeze
Üye
Bu oyunun PvP ağırlıklı olduğunu kimse söylemedi bana başlarken, ben de pek araştırma yapmadan (aylık ücreti de yok mis gibi diye düşünerek) başladım ve PvE adına ele avuca gelen bir şey bulamayınca (20 lvl!?!!1) oynamayı bıraktım; gevege'ymiş, heh. Raidden bahset sen koçum (lafım NcSoft'a), t63523 lootlardan bahset, item'larımısssssss. 
SpiN13
Üye
araştıracaksın o zaman başlamadan önce
steelbreeze
Üye
WoW'dan yakamı kurtarabilirsem yeni bir MMORPG'ye başlamadan önce araştırmadan paldır küldür bir daha girmem zaten, aman.
discussioncontroller