Oropher ile Röportaj (Yorum Bölümü)
sanal180
Üye
Şimdiye kadar en ufak bir sohbetim(forumda-dışarda) olmamasına rağmen seviyorum bu adamı. Herhangi bir yapmacıklık yok tamamen doğal içinden geleni söylüyor. Gördüğüm her mesajını okumaya gayret ediyorum. Forumun en doğal üyesi. Röportajıda güzel olmuş elinize sağlık...
oropheroropher
Üye
sanal180 dedi:

Şimdiye kadar en ufak bir sohbetim(forumda-dışarda) olmamasına rağmen seviyorum bu adamı. Herhangi bir yapmacıklık yok tamamen doğal içinden geleni söylüyor. Gördüğüm her mesajını okumaya gayret ediyorum. Forumun en doğal üyesi. Röportajıda güzel olmuş elinize sağlık...

senin o canını yerim, gel öpücem..
Secret_Assassin
Üye
sanal180 dedi:

+1

Çok güzel demişsin.Çok doğal ve hiçbir yapmacıklığını görmedim ben de.
Dark Templar
Üye
ah ah nerde o eski oropher. buralar dutluk iken tekme atardı bu adam. şimdi yaşlandı duruldu :D
oropheroropher
Üye

ah ah nerde o eski oropher. buralar dutluk iken tekme atardı bu adam. şimdi yaşlandı duruldu :D

sensin ulan yaşlı, hakaretlere bak hele bak ya :)
[WT]Elessar
Üye
oropher dedi:

sensin ulan yaşlı, hakaretlere bak hele bak ya :)

Kabul de etmiyor sadfsadfd.. :)
discussioncontroller