Damak Tadı
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Kuru dut da güzel oluyordu ya.
apocalypse
Üye
Kabak tatlısı güzel evet ama sert olacak yumuşak olunca sevmiyorum.

Bu arada önceki yazılanlara ne olmuş öyle  :weirdface:
Illdan
Üye

Kuru dut da güzel oluyordu ya.

Meyve kurusundan girdin de;

Yaban mersini (namı diğer blueberry) ne efsane bir şeydir öyle arkadaş ya, kurusu da yaşı da harika, hatta çayının da hastasıyım ama işte pahalı bir meret... :'(

Çayını deneyin ama mutlaka, Lipton'un pakaet çayları arasında var, resmen Jelibon gibi kokuyor. :kaçır:
hi_jackerhi_jacker
Üye
Bu konuyu kitleyin ya :S
Chelios
Üye
Ozsut'un, 'Ozsut’ün Aynasi' isminde bir pastasi vardir... Zamaninda Le Journale de Patisserie'nin duzenledigi yarismada birinci olmustur kendileri.

Nerden mi aklima geldi? Yukarida yaban mersini dediler, ordan sey ettim. Yaban mersini sevenler, hatta pasta sevenler kesinlikle denesin.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Yaban mersinini hiç tatmadım. Ne yedim ne de çayını falan içtim. Çayı hadi neyse de yaş olarak veya kuru olarak nerede bulunur acaba, merak ettim tadını. Gerçi Mısır Çarşısı'nda bulunur sanırım, olmayan gıda ürünü yok orada neredeyse. Bi ara gitmek lazım oraya.
Soulflame
Üye
Bu baslik, " Bu gun ne yiyicem ben ? " diyip kivrananlar icin oldukca kullanisli. Yaraticiligimiz eksik olmasin.
HOXHOX
Üye
kaşar peyniri mayoneze bandırıp yemek acayip lezzetli geliyor bana. patates kızartmasını ketçaba banar gibi, hatta ondan da iyidir belki.
Amenquiver
Mod
yaban mersini baya iyimiş.

özsüt'ün kazandibisi çok kötü , yemeyin.
Amenquiver
Mod
Ballı hardal da gayet dişe dokunur bir şey olduğu tekrardan kanıtladı bugün. Hardalı seveni de sevmeyeni de dadına baksın.

Edit: Ulan aynı tarzda bir konu 2008'de de açılmış. Peh , hadi bakalım.
discussioncontroller