Aion'a mı GW'ye mi?
Erocano
Üye
[glow=green,2,300]Merhaba Arkadaşlar![/glow]

Ben 15 tatilde bir DVO'ya başlamayı düşünüyorum ama Aion ve GW arasında kararsız kaldım.Guild Wars'ta Aion Kadar detaylı bir karakter yaratma ekranı varmı?(Oyunda Yarattığım bir karakter başka var olan bir karaktere benzermi?).GW'ta Aion'daki kanatlar gibi belirli bir lw'dan sonra aldığımız ve oyunu etkileyen bir şey varmı...
Muye
Üye
Valla Aion Collector's Edition veya Aion Stellbook Edition alanlara Guild Wars için Aion kanatları da veriliyordu. Guild Wars al ve oyna derim ben.
slayer1987
Üye
O kanatlar gw de süs değil miydi?
Muye
Üye
Aksesuar. Bir işe yaradığını görmedim. Herhalde aksesuardır.
Misafir
Açıkcası bu senin maddi duruma bağlı bir şey.

Sen diyorsanki benim bütçem 89 ytl verip + her ay para verebilirm o zaman Aion.

Ama diyorsanki bana aylık ödeme işi ters o zaman Guild Wars ki Guild Wars`da süper bir oyundur,mükemmeldir.

Not:Aion`a karşı kesinlikle bir ön yargım yok,Aion çok güzel  ama GW bambaşka !
Erocano
Üye
Guild Wars'ın internet sitesine girdim.Bir trial version vardı.İndirdim Yükledi ve oyun açıldı ama oyunu girme şansım olmadı eğer aion'un da böyle bir trial'ı varsa bilgilendirir misiniz lütfen? :)
ALLegaLL
Üye
GW de Aion seriali ile alınan o kanatlar sadece birer emote. Bunun yanında Aiona başlamanı öneririm ama aynı şekilde diğer gelmek üzere olan ve şu an beta durumunda çok güzel dvo lar var; onlarıda şiddetle öneririm. Seçim senin hepsinin siteleri, forumları, screenleri, videoları var, araştırıp bir karar verebilirsin.
maxmania
Üye
GW sırf pvp tabanlı olup pve'ye sadece harita açma, kıyafet malzemesi toplama olarak var. ama GW'deki pvp bildiğim kadarıyla başka hiçbir dvo'da yok. 8'e 8 oynuyorsun. pvp alanına girmeden skill ve statlarını ayarlıyorsun. pot kullanma olayı yok.

bunlar bir arkadaşımın oynarken bende oluşan izlenimler. tabi bir gw oyuncusundan da fikir almakta fayda var.
SerGeanT
Üye
Dengeli, hızlı, taktiksel PvP olsun => Guild Wars
MMO olsun => Aion

Quest'ten quest'e koşayım, karakterimi kasayım, zamanla über olayım diyorsan Aion, PvP istiyorsan GW.

Yazamıyorum şimdi uzun uzun, özü budur.
tegororn
Üye
eğer diğer oyuncularla özellikle türk oyuncularla oynama gibi bir önceliğin varsa GW'ye başlama. Türk GW oyuncularının çoğu Aion'da.

SpiN13
Üye
GW'de content sınırsızdır :) Bunu da göz önünde bulundur. Herşey taktik, competitive gameplay, full PvP.
discussioncontroller