SRO Oyuncuları
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
KO oyuncuları başlığı olurda Sro başlığı olmaz mı diyerek açayım dedim :D
Bugün ne hikmetse serverlarda boş yer varmış daldık tabi bizde :D 6 aydır oynamamıştım :( Şansıma çok iyi bir Latin arkadaş çıktı sevabına kastı benim char hatunu (Türk olduğumu bildiği halde) ;D Tabi bende bu iyi oyuncuyu bulmuşum bol bol MP,HP ve gold verdim istemediği halde :D Sro oyuncularının kalitesi artmaya başlamış gibi geldi :D Metin2 oyunundaki kötü kitleden sonra bu online oyunun kitlesi ilaç gibi oldu :D server tıkanıklığı bu kötü kitleyi uzaklaştırmış anlaşılan :D

Siz nasıl buluyorsunuz Sro oyuncularını?
hi_jackerhi_jacker
Üye
Bulmak kolay ya, yaz google'a çıkar istemediğin kadar forum ordan... Tamam tamam :P.
Vallaha ben 3-4 sene önce kadar bir ara denemiştim Türk aşırı yoktu ama amaçsız geldiği için bırakmıştım. Fena değil gibiydi kalite. Şimdi nasıl bilemiyorum
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Grafiklerini Metin 2 ile kıyaslarsam Sro nun yanından geçemez ;D Canavarlar keza öyle :D Görevleri gayet iyi hele ki bayramlarda seyranlarda bol çeşitli görevler çıkıyor ve envanterin değerli itemlerle dolup taşıyor :D Şu ana kadar hiç bir hatasıyla karşılaşmadım. Sro oyuncular ki 3 yıl evveliyle kıyaslarsam çok daha iyi ve düzelme gördüm şimdilik :D Tek kusuru botların olması :( Gerçi server yoğun olmadığı zamanlarda bu botlar adeta yok edilmiş oluyor :D Zaten bu yüzden uzun süre sonra girdim oyuna :D

Edit: Benim kısıtlı imkanlarım olduğu için herkes gibi aylık verilen kaliteli online oyunlar oynayamıyorum :( Bir tek bu tür oyunları oynayabiliyorum kınamayın  :boo:
ercan95
Üye
Sro'yu geçecek bir woW vardır o kadar gerisi hikaye silkroad 2. en fazla oynanan oyun zaten herkezi bekleriz silkroada ama kötü yanı doluluk oranı çok fazla o yüzden çok bırakan olmuştu zamanında...
__skytalker____skytalker__
Üye
Dolu olmasını anlarım da doluranların 100'de 95'i bot olunca bıkıyor insan.
Speratus
Üye
Biseyler aktarayim oyunun suanki durumundan.

- Oyun tamamen amaci disinda kullaniliyor. Trader,Hunter,Thief bulmak cok zor.
- Giris, premium yoksa 5-6 saat'i (belkide daha fazla) buluyor.
- 'Level'in kadar konus nan bebe' diye 110 level olunca yasininda buyudugunu sanan cocuklar bir hayli fazla.
- Turkler strateji bilmiyor. (En azindan Helios'da oyle)
...

Daha uzatirim ya neyse,

Tek onerebilecegim kardeslerim, bu oyunu birakin :)
gorkemdergorkemder
Üye
ercan95 dedi:

Sro'yu geçecek bir woW vardır o kadar gerisi hikaye silkroad 2. en fazla oynanan oyun zaten herkezi bekleriz silkroada ama kötü yanı doluluk oranı çok fazla o yüzden çok bırakan olmuştu zamanında...

Ne SRO'yu geçecek sadece WoW mu vardır?!Diğer F2Pler'in P2Pler'in hiç değeri yok mu?
Nexcore
Üye
2 sene önce yazın haftada bir bot ban ve patch gelirdi. Neredeyse tüm serverlar populated idi. Ve SRO o zaman altın çağını yaşadı. Ondan sonra oto deneme gibi bir sistem geldi vs. Girilmez oldu. Daha biz SRO Loader kullanırdık.
Lightwave
Üye
Bir de Russia SRO'yu görseniz. :P Adamlar sanki botu oyunla birlikte veriyorlar.
Şuan 42 level nuker karakter var. Guild Wars 2 ye kadar idare etsin yeter beni. :D
Arkadaşlarla beraber oynamasam kesin bırakırdım ama..
Neredeyse partiler de sohbet falan yok. Bir de para ile kasılma olayı çıkmış. Belli miktar paraya karşılık sizi bi kaç saat kasıyorlar...
ForceMastery
Üye
Oyunun hiç zevki kalmadı artık oynamaya değer bir şey yok. Her yer bot doldu.
Speratus
Üye
Lightwave dedi:

Bir de Russia SRO'yu görseniz. :P Adamlar sanki botu oyunla birlikte veriyorlar.
Şuan 42 level nuker karakter var. Guild Wars 2 ye kadar idare etsin yeter beni. :D
Arkadaşlarla beraber oynamasam kesin bırakırdım ama..
Neredeyse partiler de sohbet falan yok. Bir de para ile kasılma olayı çıkmış. Belli miktar paraya karşılık sizi bi kaç saat kasıyorlar...

Taxi olayini diyorsun. Taxi ile farmsiz 3-4 gun icinde 60+ olabiliyorsun. Party + Giant Party moblari ciktigindan beri var bu sistem. Penonlarda falan char kasmak cok zor, taxicilerin PT'sinden spawn olan party moblari yuzunden ayni seviyede oldugun yaratiga yatabilme ihtimalin var :)
discussioncontroller