SRO Oyuncuları
Nexcore
Üye
3-4 günde 60+ zor. Yani ben oynadığımda zordu. 1 ayda 60 olmuştum. Belki kolaylaşmıştır oyun.
Lightwave
Üye
Rus server'ında hafta sonları event oluyor. İki kat daha fazla exp. geliyor. :)
Ayrıca silk alması Türk serverından kat kat daha kolay. :)
HaldDenixius
Üye
Ben oyunu 2006'dan bu yana oynuyorum ve Silkroad Oyuncuları'nın arasında bazı kişilerin kendi çıkarları doğrultusunda çok hunharca işler yaptığını gördüm. Büyük çoğunluğu iyi kalpli insanlar olsa da, kötü kalplileri unutmamak lâzım. Mesela, taxi parasını alıp kaçanlar beni çok sinir eden tiplerdir. Bende taxi yaparım ama parayı alıp kaçmam. Bana taxi için verdiği parayı ne yönde kazanmış olursa olsun, emeğimin karşılığı olarak kabul ederim ve taxi yaptıranı level atlatmaya çalışırım.

Sonuç olarak, Silkroad Online oyuncular genel olarak iyidirler; ama tabii ki istisnalarda vardır.
spyrock
Üye
3 sene Silkroad oynadım, ama artık yeter kısacık bir ara dahi verseniz diğerleri sizden güçleniyor, arayı kapatma şansınızda hayli zor.Üstelik Joymax bizleri sağılacak inek gibi sömürmeye başlaması canıma yetti ve +9 sun blademi yakıp oyunu bıraktım, Mutluyum :))
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Genelde benim ismimden dolayı (_Lara Croft) yardım ederler ;D Ve bunu daha çok yabancı oyuncular yapıyor (bizimkiler biraz sırnaşık oluyorlar :( )Yabancı oyuncular hiç bir ücret vs. istemiyorlar ama ben en azından hp ve mp'lerini veriyorum arada para da veriyorum istemiyorlar ama ben ısrar ediyorum :) Şu ara oyunda pek kimseye denk gelemiyorum ;D Geçenlerde ilginç bir olay oldu. Sro'nun kendi otomatiğe bağlanmış charları (7 tane) beni partiye aldılar nasıl oldu bilmiyorum ;D Bol bol exp ve sp toplandı ölene kadar ;D İyi denk geldiler köpeciğimde level atladı sayelerinde ;D

Edit: Oyuna para vermeyin kesenize yazık :-\ Açın arada eğlencenize bakın ^^ Ben kasmıyorum kim güçlenirse güçlensin banane 8)
LP_Mnts2MdngHT
Üye
Yahu yok yok yok YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK ! Ulan ne zaman şu oyunu oynamaya kalkışsam başıma saçma sapan olaylar gelmek zorunda mı yahu ? Daha önce kaç kere silip yeminler ettim oynamıycam diye yine güzel bi grup bulup başladım ve yine yine yine tek sinir krizlerine giren ben oluyorum !

Yahu nasıl tam ben ticket almadan bir gün önce bütün ticketları kaldırıp sadece premium plus bırakabilirler lan !? Bu nasıl bir şanstır bir gün yahu bu oyunda zibilyon yıldır ticket var ve ben almaya karar verdikten bir gün sonra OYUNDAN KALKIYORLAR !

Oyun 1 senedir hatta belki daha uzun süredir populated civarındaydı hep ben oyunu bu olmadan önce bırakmıştım ve ben başladım 2 hafta sonra tekar crowded oldu. Ulan aklım almıyor yahu aklım almıyor.

Ve daha da kötüsü bütün arkadaşlarım 2-3 gündür istedikleri gibi kasabilirken sürekli dc yiyip geri kalan ben oluyorum. 2-3 gündür adamlar bi dc yemezken ben 10 dakika kasabilip yarım saat yeniden girmek için uğraşıyorum.

Hay ben böyle oyunun daaaa böyle şansın daaaa bıktım ulan ne zaman şu oyunu oynamaya karar versem bi şekilde SADECE AMA SADECE BENİ FITIK ETMEYİ BAŞARABİLİYOR !

Yani bu bardağı taşıran son damlaydı 40 dk dan fazla oldu ve hala giremedim. Girdiğimde ilk işim karakterimi silip bu saçma sapan oyuna bir son vermek olacak. Şu anda ana bacı sülale ağzıma ne gelirse sövmeyi o kadar çok istiyorum ki. Joymax çalışanları ile ilgili düşüncelerimin yanında Hitler'in düşünceleri çocuksu kalıyor.
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Arap diyarı çıkmış lakin ben giriş yapamadığım için nasıldır bilmiyorum :P
discussioncontroller