The Quest for the SHEEP!
jesuskane
Üye
THE QUEST FOR THE SHEEP

Kısa süre önce Lejyon'un işleyişinde ciddi değişikliklere gidildi. Lejyon'daki mevcut sorunları büyük ölçüde ve hızlıca ortadan kaldıran bu değişiklikleri zaten oyun içinde rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Önümüzdeki hafta boyunca özellikle 40+ seviye oyuncuların 50inci seviyeye ulaşması için çalışmaya devam edeceğiz.

Online olduğum süre dahilinde grup toplanmasına yardımcı oluyorum, hatta direkt kimin ne yapacağını söylüyorum. Online olmadığım zamanlarda grup / quest / grind spot / yapacak herhangi bir şey bulamayanlara Yunus / Zumbuk yardımcı olacak, oluyor.

Sorumluluk sadece benim yada Yunus'un üstünde değil elbette. İhtiyaçlarınızı Lejyon'a sürekli bildirmeli, boş kalan ve uygun seviye aralıklarında gruplar oluşturarak oyunu herkes için kolaylaştırmak her Lejyon üyesinin sorumluluğu aynı zamanda.

Oluşturulan gruplar mutlaka Lejyon içindeki oyunculardan oluşturulmalı. Hiç bir alternatif mevcut değilse ancak o zaman Lejyon dışı oyuncuları gruplara dahil edebilirsiniz.

Zumbuk / Yunus'un tek sorumluluğu yukarıda belirtilen grup, quest vb durumlarda Lejyonerlere yön göstermek, gerekli durumlarda ön ayak olmaktır. Lejyonla ilgili diğer hiç bir sorun, soru ve ihtiyaçla ilgili rahatsız edilmemelidir. Online olduğum saatlerde bu ve her türlü konuda benle irtibata geçiniz.

48+ seviyedeki oyuncuların özellikle PvP ve Abyss Point konularındaki lideri Lazkopat / Cemil'dir. 48+ seviyedeki oyuncular PvP ve Abyss Point konusunda Cemil'in önderliğinde hareket edecektir. Cemil bu iki konu dışında hiç bir sorun, soru ve ihtiyaç için rahatsız edilmemelidir. Yine her türlü konuda muhattabınız benim.

Lejyonun yönetimi de işleyişi de "Hardcore" tabir ettiğimiz yapıya daha yakın durmaktadır. Lejyonerlerin ihtiyaçlarının bu tür bir yaklaşımla daha hızlı karşılandığı, sıkça dile getirilen sorunların hızlı bir şekilde çözüldüğü apaçık ortadadır. Bu yaklaşım çoğunluk tarafından da uygun görülmüş ve kabul görmüştür.

Hafta içi Lejyonerlerin özellikle Campaing Görevleri yüksek seviye oyuncuların yardımıyla hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Hafta içi hergün belli görevler tamamlanır. Yüksek seviye oyuncular kendi takvimleri müsade ediyorsa birden fazla tur yaparak maksimum sayıda oyuncuya yardımcı olmaktadır. Görev gecesini kaçıran oyuncular için 1 Hafta sonrasında yine gruplar düzenlenecektir.

Gruplara katılım, Lejyonerlere maddi manevi destek, grup halinde hareket etme becerisi vb kriterler sürekli göz önünde bulundurulacaktır. Lejyonerlerin ihtiyaçları sıralanır ve giderilirken bu kriterler önceliklerin belirlenmesinde rol oynayacaktır.

Şimdilik bu kadar. Vakit buldukça bu başlık altında yazmaya devam edeceğim olan biteni.

Koas

ALL HAIL THE SHEEP!
jesuskane
Üye
Güncelleme.
discussioncontroller