firefox ile kaydolamadım, ie ile kayıt olabildim.
blitzkrieg
Üye
firefox 3.5.7 ile kaydolamadım, ie 8 ile kayıt olabildim. ciddi bi sorun bence, ama siteden mi yoksa firefoxdan mı kaynaklanıyo bilemiyorum. adminlerin bilgisine...
Misafir
Karşılaştığın hata tam olarak neydi?
blitzkrieg
Üye
_UE_SESSION_EXPIRED
Misafir

Oh, internetler bozulmuş, iletelim. (o değil de neden kayıt oldun ki sen? ikinci üyeliğini buradan ilan etmiyorsun umarım?)
blitzkrieg
Üye
yeni (ilk defa) kaydoldum. hearts of iron 3 başlığına mesaj yazabilmek için kaydoldum. ordakiler online oyun çevirecez diyorlarlardı, ben de katılayım dedim. bu arada site güzel.
Misafir
Ahah. Çok fena fail oldum ben, başka kullanıcı ile karıştırıp yeni hesap açtın sandım, ibret olsun diye silmeden bırakıyorum yukarıdaki mesajımı da :D Siteyi beğendiğine sevindim, umarım iyi vakit geçirirsin forumlarda, Hearts Of Iron 3 başlığına sıkışıp kalma. Sorunun iletildi, paylaştığın için teşekkürler.
blitzkrieg
Üye
yok canım o başlık can çekişiyo zaten, hoi3 ile ilgili başka türkçe site yok. zaten oyunun oyuncu kitlesi çok az, sadece türkiye'de değil, bütün dünyada durum bu.
türkiye'de bikaç büyük şehir haricinde doğru dürüst oyuncu kitlesi yok. çoğunluk ''nfs, gta'dan başka bilmem''  :pissedoff: diyor. oyun incelemesi yapan site de biriki tane, geriye kalan herkes onlardan kopyala-yapıştır yapıyo  :saçbaş: .
a_smurfa_smurf
Üye
_UE_SESSION_EXPIRED hatamız çerezlerin süresi dolduğunda ortaya çıkan bir hata bildirimi.

Tahminimce Firefox'unun güvenlik ayarlarında çerezlerle ilgili bir farklılık var normal ayarlara göre ve çerez hemen expire oluyor. Kesin olarak budur diyemiyorum tabi ki, ama tahminim bu yönde.

Giriş yaparken Firefox'tan giriş yapabiliyor musun? Yoksa hala IE'den mi giriyorsun?
blitzkrieg
Üye
firefoxla giriyorum, hiçbir sorun yok...
discussioncontroller