Sitenin "Oyunlar" bölümü ile ilgili....
gamedreamer
Üye
Merhaba,

Sitenizin yeni üyelerinden biriyim. Şöyle bir göz gezdirdim ve birçok bölümünü beğendiğimi belirtmek isterim. Yalnız aklıma birşey takıldı. "Oyunlar" bölümünde yer alan oyunlara okurlar tarafından inceleme yazısı eklenebilmesi çok hoş bir ayrıntı. Ancak bir eksiklik var bu bölümde. Oyunların şecerelerinin yazıldığı(yayıncı şirket, platform vs..)bölümde ne yazık ki oyunun türü yazmıyor. yani oyunun tanıtım kartuşunda türü belirtilmiyor. Böyle olunca da yeni ya da bilmediğimiz-duymadığımız bir oyun ise türünü öğrenebilmek için bayaa bir çaba sarfetmek gerekiyor. Siz site yapımcılarından ricam, bu eksikliği gidermeniz ve oyun tanıtım sayfasındaki detaylar arasına "tür" seçeneğini de eklemeniz.

Kolay gelsin, başarılar....
a_smurfa_smurf
Üye
Görüşlerin için teşekkürler, okur incelemeleri sistemimizi beğendiğin için de çeşitli sevinme efektleri =)

Aslında her oyun kendi türü altında kategorileniyor, ancak bunun görünürlüğünü kaldırmışım. Birazdan tekrar oyun türlerini göstermesini sağlayacağım.

Sevgilerle

[hr]

Edit: Tamamdır, artık oyun sayfalarında oyunun başlığının hemen altında oyunun türünü görebilirsiniz.
$$güney$$
Üye
:eyes:arkadaşlar sizce nasıl olur bilmiyorum ama bizlerede sitede küçük bir bölüm verlirsede bizde oraya oyunlar yükleyip yorumlar yazmaya imkan tanısalar ve bizim yüklediğimiz oyunlar yine "oyunlar" bölümünde görünse güzel olmazmıydı :eyes: :tunes:
$$güney$$
Üye
gerçekten çok teşekkür ederim
discussioncontroller