Guild Wars + Factions + Nightfall + Eye of The North + Bonuslar Sadece 80 TLMerh
lordalpi
Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Saydığım oyunların tamamı Türkiye'de bulunmayan tek bir pakette birleştirilmiş durumda. Paketin adı Complete Collection. İngiltere'den getirttim ben, şimdi oynayamayacağım için satıyorum. Bu pakette tüm GW oyunları + bu pakete özel itemler + missionlar + herolar felan var.

Bu paketlerin hepsini tek tek D&R'dan alırsanız 120 lira yapıyor, ben Complete Collection'u sadece 80 liraya satıyorum.

İlgilenen arkadaşlar özel mesaj atarak iletişime geçebilir, ürünü kargoyla yollayabilirim ya da isterseniz sadece keyi-k.adını ve şifreyi veririm ve oyunu indirip oynarsınız (4 GB).

Ciddiyseniz fiyatta pazarlık yapılabilir.

Complete Collection hakkında İngilizce bilgi:

Guild Wars: The Complete Collection is a compilation released in Europe. It includes all three campaigns (Prophecies, Factions and Nightfall), as well as the Eye of the North expansion.
Box contents

* Guild Wars Quick Reference Card
* Guild Wars game DVD
* NCSoft Catalogue 2008/2009
* Guild Wars The Complete Collection Account creation tutorial
* Guild Wars The Complete Collection Game Activation Card

Notes

* This edition starts an account with 8 character slots.
* Contains 4 Xunlai Storage Panes.
* Includes M.O.X., a bonus PvE-only Hero along with related quest.
* This edition includes the 1 Million Edition Upgrade, which is the Game of the Year Upgrade and Guild Wars 2008 Upgrade combined - the six bonus weapons plus the Igneous Summoning Stone.
discussioncontroller