DC Comics
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Hal Jordan and the Green Lantern Corps, 50.sayısıyla final yapacak.

12 sayılık Adventures of Super Sons serisi duyuruldu:

image
isoticisotic
Üye
Bu flash'ta 33. sayıdan flash war'a kadar olan kısmı(46) okumasam kaçırdığım önemli bişey olur mu ya. Flash war'u okumayı baya istiyorum da kaçırmış olacağım önemli bir şey varsa kaldığım yerden devam edeyim
__skytalker____skytalker__
Üye
Son arc'ın prelude olduğu gibi birşeyler deniyordu sani ama önemli birşey varmış gibi durmuyordu, Flash War'un neleri kullanacağına bağlı.
Ya da komple oku geç bence, Zolomonlu kısımlar var ama hangi sayılarda hatırlamıyorum, direkt Flash War ile alakalı.

Beğenenler: isotic

isoticisotic
Üye
46. sayı flash war prelude yazıyor ama öyle yapayım madem.
Wally de en son okuduğum titans sayısında ölüyordu orda mı geri dönüyor tekrar sanırım onu da baya okumam gerek öyleyse.
SamsonSamson
Üye
Yaw oku geç işte hojam, ne işin var başka?

Amma ağladın he...
isoticisotic
Üye
Ev internetim yok ya indiremiyorum komple, seçmeye çalışıyorum aralardan. Olsa sormaz indirip okurdum direkt niye sıkayım milleti burada.
SamsonSamson
Üye
Özür dilerim hojam. Sen bizim canımızı sıktığını düşünürken senin canını sıktığımı düşünemedim.

Ben biraz böyle sormadan etmeden sonuç çıkaran bi insanım, umarım kırmamışımdır.
__skytalker____skytalker__
Üye
@isot yok o arc'lık birşeydi o.

Beğenenler: isotic

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Yeni seri!
Yazar: Tom King
Çizer: Clay Mann

image
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
San Diego Comic Con'dan taze haberler:

-Aquaman serisini Kelly Sue DeConnick ve Robson Rocha ikilisi devralıyor.

-3 Joker hikayesi duyuruldu! Geoff Johns yazacak, Jason Fabok çizecek. Hikaye toplam 3 sayı sürecek ve DC Black Label adı altında yayınlanacak:

Spoiler:
image

-Shazam! serisi duyuruldu. Geoff Johns yazacak, Dale Eaglesham çizecek. Seri Kasım ayında başlayacak

Spoiler:
image

-DC, Green Lantern serisini tek başlık altında topluyor. Kasım ayında yeniden başlayacak olan Green Lantern serisini Grant Morrison yazacak, Liam Sharp çizecek. Seri 12 sayı sürecek

Spoiler:
image

-Marc Silvestri yazıp çizeceği 7 sayılık, Batman/Joker: The Deadly Duo serisi duyuruldu

Spoiler:
image

-DC, The Killing Zone markasını duyurdu. 1940 ile 2040 yılları arasında geçecek bir çok hikayeye ev sahipliği yapacak.

Spoiler:
image

discussioncontroller