Command & Conquer: Red Alert 2 ve Yuri's Revenge
defecteddefected
Üye
Arkadaşlar RA2'yi tam ekran değilde pencerede oynamanın bir yöntemi varmı?
PISLIXPISLIX
Üye
Bilmiyorum ama ekranın widescreen olduğundan bunu yapmak istiyorsan yapma derim. Çünkü oyunu widescreen olarak oynayabiliosun...
defecteddefected
Üye
yok işyerinde mail takip ediyorum arada sırada alt+tab yapmak sıkıyor bi yerden sonra :)
Reborn
Üye
ra2.exe -win yazınca kısayola olması gerekiyor. Ya da başka bir şeydi şimdi tam hatırlayamadım. CD'yi bulabilsem deneyeceğim de, çok karışık buralar ;D
minas tirith
Üye
Red alert 2'de sovyetlerin son görevini kısa yoldan bitirebilirsiniz. şöyleki 5-6 tane kirow yapın. Haritanın en sol denizle kararının bittiği yere götürün. muhtelemen anti-air gunlar size ateş açacak. İşte kirowların bulunduğu yerin kuzey doğusunda chronosphere var. Onu yok ettiğiniz zaman bölümü, dolayısıyla oyunu bitiriyorsunuz.
PISLIXPISLIX
Üye
Oyunu kısa yoldan bitirmek zevkli değil bence. Orada tüm birimleri patlatıp, yukarıya kurulup cronosphere hariç her şeyi yok ettikten sonra cronosphere e az zarar verdikten sonra tepesine nükleer bomba atmak ve sonra çıkan videoyu seyretmek daha zevkli gelmiştir hep bana...
eVeTıRSTıM
Üye
Bencede
minas tirith
Üye
ehhh normal yollardan 5 defa bitirince bir yerden sonra insanın cinlik yapası geliyor.zaten ÖSS'de de matematik sorularını şıklardan giderek çözerdim. :)
aegschumi
Üye
Valla ben brutal görevlerde o son eli hiç öyle eze eze bitirmeyi denemedim, çünkü yapabileceğimi sanmıyordum :) Bana baya zor gelmişti o el, basıp kirovları gönderdim her defasında (5-6 kez bitirmişimdir en az)

En güzeli müttefiklerin son görevi ve ardından tanyanın kremlini basması, Müttefiklerin son elinde herkesi tek tek öldürüyorsunuz, ilk başta müthiş bir savunma yapıyorsunuz iron curtainli tanklara karşı felen, benim burda bulduğum en önemli şey Chrono legionnare çıkarıp önce nükleer reaktörlerin hepsini almak. Çünkü nükleerlerin savunması zayıf yapılmış. İron curtain ve nükleer missile den kurtulunca prism basıp yaka yaka gidiyorsunuz kremlinin bahçeyi de temizleyip oyunu bitiriyorsunuz.

Ancak RA2'nin en zor görevi Sovietlerin sondan bir önceki elidir. Amaç kremlini yıkıp yuriden kurtulmaktır. Üzerinize birsürü saldırı gelir. Kirov,Apocalpyse,İron curtain,yuriler vs. Ben burda muhteşem bir savunma ağı ve nükleer kurup 2 atışta yok ediyorum kremlini. Ve oyunda ilk defa 3 rütbeli war minerı burda gördüm. Bildiğiniz war miner 3 rütbeli olunca top atıyor normal tank gibi :)
OnrIlkr
Üye
Evet bi kere şu tanya ile st.louis'te psychic beacon patlatma görevinde gördüm bende tekrar oynamak istiyorum da yükleyemiyorum CD içinde olduğu halde Cannot locate te CD-ROM hatası çıkıyo(CD-ROM'da bi sorun yok diğerlerini çalıştırıyor.).

Ayrıca şimdi aklıma geldi aaagagagagga!(demo truck saldırırken)
discussioncontroller