Command & Conquer: Red Alert 2 ve Yuri's Revenge
PISLIXPISLIX
Üye
Sovyetlerin sondan bir önceki görevinde 4tane kirov basardım. Biraz uzağa doğru bana gelen orduların geçtiği yerlere konuşlandırırdım. Yere saldırma emri verirdim. 4zeplinden sağ kurtulan 1-2 tane apocalypse olurdu en fazla. Onların da canları az kalırdı böcüklerimi (terror drone) beslerdim onlarla da. Zeplinler bir süre sonra 3rütbeli oluyor doğal olarak. Sonra zaten savunmayı rahat rahat hazırlayıp yavaş yavaş tüm ordularını yıkarak kremlini kuşatırdım. (Gerçekten ilerlemesi çok zor)
Reborn
Üye
Aynı şekilde zeplinleri o iki yola dizerdim, sonra 2 kere nuke. ;D
OnrIlkr
Üye
Ben de ilk geçişimde çok base defense ve güç jeneratörü kurdum.Jeneratörleri özellikle ileriye kuruyordum çünkü düşmanı ilerde karşılamak için ground control'un geniş olması lazım.Savunmayı hallettikten sonra kirovlarla bana yakın olan üssü,sonra da Kremlin'i yok ettim.

Ekliyorum:The First Decade'yi Gaziantep'te nerede bulabilirim?
aegschumi
Üye
Soviyet savunması elinde bende aynen zeplinleri basıp direk yeri bombalatırdım :) demekki herkesin aklına geliyor bir şekilde. Zaten zeplinler hemen 3 rütbeye çıkıyordu ordan sonra da gelen insan falan kalmıyordu :D
eVeTıRSTıM
Üye
Benim Red Alert 2 ve Yuri's Revenge'de en korktuğum şey düşmandan çıkan şu ses: Kirov reporting

Çok korkuyom hele param yoksa. :D
PISLIXPISLIX
Üye
Öyle bir durumda gerekirse kara savunmasını hiçe sayarım ve flak track basarım 5-6 tane. Eğer 2 apocalypse de beraberinde gelirse dua ederim biraz.
minas tirith
Üye
PISLIX dedi:

Sovyetlerin sondan bir önceki görevinde 4tane kirov basardım. Biraz uzağa doğru bana gelen orduların geçtiği yerlere konuşlandırırdım. Yere saldırma emri verirdim. 4zeplinden sağ kurtulan 1-2 tane apocalypse olurdu en fazla. Onların da canları az kalırdı böcüklerimi (terror drone) beslerdim onlarla da. Zeplinler bir süre sonra 3rütbeli oluyor doğal olarak. Sonra zaten savunmayı rahat rahat hazırlayıp yavaş yavaş tüm ordularını yıkarak kremlini kuşatırdım. (Gerçekten ilerlemesi çok zor)

aynen birde ben hemen üst taraftaki reaktörü ele geçirip tesla coil'de kurardım. 8) yanlız yanlış hatırlamıyorsam 2 nuke'le değil 3 nuke'le iniyordu kremlin. 
OnrIlkr
Üye
O değil de Kremlin'in yakınlarına baktınız mı hiç?Beş on tane Cloning Vats var yaa??!!Yanında da bi tomar Yuri!Of ooffffffff!
abdulrezak9393
Üye
Ya bunu internette de araştırdım ama bir çözüm bulamadım. RA2 yüklü bende patchide 1.006. Skirmish oynarken 4 kişilik harita açıyorum. +tane enemy atıyorum. Alttaki "build off on Ally Conyards" seçeneği seçili oluyor. Yani kilitli deil ben seçiyorum. Ama nation seçtiğimiz yerde "team" sekmesi olmadığı için 2vs2 yapamıyorum. Bir çözüm bileniniz varmı? Bide Yuri yükledim oda "main executable for Yuri's Revenge" fln bişiler diyo sonra kapanıyo oyun. Yani direk hiç girmeden atıyor. Bir çözüm bileniniz varsa lütfen...
Bu arada sağlam HORT...
PISLIXPISLIX
Üye
RA2'de ally diye bir şey olduğunu hatırlamıyorum Skirmish için.

Yuri olayını bilemeyeceğim.

--------
Alta edit: Yuri'de seçebiliyordun.
discussioncontroller