Command & Conquer: Red Alert 2 ve Yuri's Revenge
Reborn
Üye
RA2'de yok fakat Yuri'de ally seçebiliyorduk diye hatırlıyorum ben ama çok oldu yanlış hatırlıyor olabilirim. Yok yok vardı ally seçeneği Yuri'de.
buster1
Üye
RA2 de 2v2 gibi bi durum olması mümkün deil :(
abdulrezak9393
Üye
Hmm peki Yuri deki hataya bir çözümü olan var mı?
Death KnightDeath Knight
Üye

"main executable for Yuri's Revenge" fln bişiler diyo sonra kapanıyo

Kısayola sağ tıkla -> özellikler -> uyumluluk -> windows 98. ^^

Windows Xp sanırsam, değil mi?.
Uyumluluk problemi yaşıyor.
Kısayola sağ tık,özellikler,Uyumluluk, Windows 98 uyumluluğu dersen çözüme kavuşabilir.
Bu arada kopya oyun için üzüldüğümü belirtirim. Çünk C&C Saga (hepsi içinde modu) sadece 59 YTL.

Ayrıca daha önce nasıl düzeltildiğine değinmiştim.  :)
abdulrezak9393
Üye
Evet teşekkürler. Dün kurcalarken keşfetmiş bulundum bende. Nyse artık aynı sorunu yaşayan olursa buraya bakar ^^
69sihirbaz6969sihirbaz69
Üye
tabiki çok güzel bir oyun ve hatta hala oynamaktayım bence red alert 2 red alert 3 den daha iyi bir oyun ben oyunda genellikle hikayeye bakarım command&conquer serisi bence westwood la iyidi şimdikiler bence çok yapmacık çok parlak bir oyun red alert2 ve yuri's revenge çok güzel :)
Diabolic
Üye

tabiki çok güzel bir oyun ve hatta hala oynamaktayım bence red alert 2 red alert 3 den daha iyi bir oyun ben oyunda genellikle hikayeye bakarım command&conquer serisi bence westwood la iyidi şimdikiler bence çok yapmacık çok parlak bir oyun red alert2 ve yuri's revenge çok güzel :)

RA1 nasıl RA2 den güzelse elbette ki RA3 de RA2 den güzel. Zaten diğer ikisinin yanında RA3'ün Red Alert olmakla alakası yok gibi birşey.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
yazık lan başlıktaki en son mesaj 2009

elektrotlar hazır
lastik ayakkabılar harekette

neredeydi benim şu ra2 kutum. First Decade bulamadım eskisini yükleyeyim.

ulan allahsız EA oyunları Origin e koydum diyorsun linke giriyorsun ana sayfaya dönüyor. Ne GoG a veriyorlar oyunları ne de steam e.

lanet.
RedBeardRedBeard
Üye
yazık lan başlıktaki en son mesaj 2012

kurtkapankurtkapan
Üye
helium mix, optional

maneuver props engaged

bombadiers to your stations
discussioncontroller