Command & Conquer: Red Alert 2 ve Yuri's Revenge
HazeHaze
Üye

-rubber shoes in motion
-i can go anywhere)
-his mind is weak)
-pilot reporting)
-where is the target)
(-checking designs)
-there is too much flak)
-dont play with matches)
-hav) *köpekçik diyor bunu ahahah!*
-speed to full)
-i have the information)
-look deeply into my eyes)
-mfzfszmzmomfh!!) *crazy ivan*
-da!)
-hiehahahaha *hiehahahaha) (demo. truck)*
-conscript reporting)
-is any one coming to save me? *einstein ;p*

-How about a show of force? - Grizzly Tank :)
PISLIXPISLIX
Üye
-the apocalypse has begun!
-i cast a deadly shadow
-this will be your last moments! (apocalypse, kim söylediyse çok hoş söylemiş yaw seslendirme süper)
Unborn Chicken Voice
Üye
haritanın diğer ucundan gelir bu ses:

-airship ready...

hemen rockeeter üretmeye başlarsınız. patriotlara güven olmaz.
QpaxQpax
Üye

haritanın diğer ucundan gelir bu ses:

-airship ready...

hemen rockeeter üretmeye başlarsınız. patriotlara güven olmaz.

Ahah evet evet.Birde bunun uçan daire versiyonu var.

-Disk in FLY!

eğer soviet takımını aldıysanız base'inizi bol bol flak kanon ile donatmanız yeterli olacaktır^^

-Nuclear missle lunch
* Artık sonunuzun geldiğini düşünürsünüz.Çaresizce beklerken bir eliniz repair tuşunda diğer eliniz ise nükleer bombanın haritanın ne tarafına düşeceğini öğrenmek için hızlı hızlı haritayı tararsınız.Bir base'nize birde ordunuzun bulunduğu konuma odaklaşmışken birde bakmışsınız ki bomba computer'in base'ine düşmüş ve herşeyi infilak etmiş.Ve sonra Derin bir oh çeker bombanın düştüğü yere adamlarınızı yollarsınız son darbeyi vurmak için.*
Misafir
yaw benim pc de RA2 çalışıyo yuriyi açarken hata veriyo  nasıl düzeltebilirim bu hatayı??? oynayamıyom yuri :(
ScharfschützeScharfschütze
Üye
Bir de eğer o zamanlar yanlış duymadıysam :D :
-At least i have job! vardı.Rus flak kanoncuları söylüyordu :D
Judas
Üye
Şunu baştan belirteyim, Yuri's Revenge eklentisini hiç sevmemiştim ben. Nedeni de Yuri'nin çok güçlü olması. Abartılmış derecede güçlü. Ama RA2'yi çok sevdim, çok oynadım. Arkadaşlarla karşılıklı oynadığımız zaman Arctic Circle haritasından başka bir şey de oynamazdık. Hep Korea seçerdim. Yine oynasam yine seçerim. Hatta bir ara yükleyeyim... : )

Teke tek maçlarda Arctic Circle'da oyunun başında olabildiğince hızlıca (bu hız için bir sıra belirlemiştim, şimdi hatırlamıyorum) düşmana saldırırdım. Sanırım ilk önce power plant inşa ederken tanklarımı karşı tarafın köprülerini yıkmaya gönderirdim. Power plantten hemen sonra barracks diker, oradan iki tane köpek, birkaç tane de engineer çıkarır, ore zımbırtısı yapardım. Gördüğüm ilk renkli ore şeysine dalardım. Engineerleri de o içine sokunca para veren binalara gönderirdim. (Hatırlamıyorum bir sürü şeyin ismini, ne yapayım.) Uçak üretebildiğimiz binayı diktiğim gibi birkaç rockeeter üretip karşı tarafa yollardım, karşı tarafın barracksını yıkması için. En kısa sürede de 7-8 tane, sanırım 7 tanesi ana binayı yıkmaya yetiyordu, Kore'nin özel uçaklarından üretir, düşmanı çökertirdim. Hey gidi... :P

Köprü yıkmak çok işe yarıyor. : )
Misafir
Kirov reporting
Helium mix optimal
airship ready

Ahh ah,ömrümü yedin kirov..Lan ne kadar karizmatik sesin var.
Misafir
karizmatik olduğu kadar yavaşta  ağır abi modunda
sakincali
Üye
ben fırsat buldukça ve hatırladıkça oynarım red alert 2 yi süperdir klasik ve C&C nin en iyi oyunudur ..
discussioncontroller