Command & Conquer: Red Alert 2 ve Yuri's Revenge
Exvision
Üye
RA2'nin ardından bir sürü oyun çıktı fakat hiç biri RA2'den aldığım zevki veremedi. Hala daha internet üzerinden oynamaktayım oyunu.
__skytalker____skytalker__
Üye
hayatımda oynadıım en iii strateji red alert 2 dir dier hiç bi oyun bana bu zevki wermedi (starcraft da süper oyunmuş ama bunun kadar diil bence)süper oyundu be hiç abartısız 10 defa yükledim bilgisayara
darth_revan
Üye
Sovyetler çok mu güçlüydü bu oyunda ne :D Zaten 5-6 Kirov'un saldırdığı bir şehrin bir şansı olmuyor. O değil de, Sovyetlerin son bölümlerinde Yuri'ye az küfür etmedim, peheey. Ne güzel oyundur ya Red Alert 2.
Leader
Üye
Gelmiş geçmiş en iyi strateji oyunlarından biridir. Hala multiplayer olarak oynamaktan büyük zevk alırım. Kafede hala oynuyoruz fakat aşırı geliştiğimiz için genellikle oyunun sonu gelmiyor...
Littl3big
Üye
Uçan yuri'ye bayılmıştım nehrin diğer tarafından binaları kapıp satıyodum :D
Leader
Üye

Yuri bence oyunun her anlamda dengesiz karekteridir.Senaryodada gıcıktır.Oyun modundada aşırı dengesizlik olmasına sebep olur herzaman.Yap 50-60 yuri hiç asker yapmana gerek kalmaz neredeyse...

Bence Yuri gayet dengeli oluyor. Sovyet ve Müttefik tarafları birbirine benzemeyen ünitelerden kurulu ve bu oyuna bir özgünlük katıyor. Yuri'ye karşılık olarak, Müttefik tarafında Chrono Legionnaire var. Sovyetlerdeki Yuri düşman askerini ve tanklarını kontrol edebiliyor (Kendine yaklaştığında). Chrono Legionnaire ise ışınlanıp, donduruyor. Gayet dengeli bence. İki tarafa da Yuri veya Chrono Legionnaire ile aynı işi gören karakterler yapılsa oyunun bu özel kısmı ortadan kalkardı(Özgün üniteler). Multiplayer oynarken, Yuri'ye önem verip Yuri basan birini de görmedim hiç. Zaten yapsalarda Yuri'yi savunmak çok kolay... Bide Chrono Legionnaire en azından kutu toplamaya yarıyor. :)
jesterrace
Üye
bende zamanında çok oynardım 3-4 brutalı yenerdim ama real playerlarla hiç oynamadım multiplayerda benim gibi biraz acemi varsa kapışabiliriz :D
ElladanElladan
Üye
"Yuri is my master" ve ama en çok da açılış videosunun sonunda Romanov ve Yuri arasında geçen son dialog:
-"Is it done Yuri?" (Rus aksanıyla :D)
-"No, Comrade Premiere, It has only begun!" (e yine Rus aksanıyla herıld)
Death KnightDeath Knight
Üye
Arkadaşlarla 5-6 saat kapışırdık internet cafede.Ah ne günlerdi be =)
Hitokiri
Üye
Geçen böyle dolaşıyorum tekno marketlerde arkadaşımla. Bir baktım oyun kısmında Red Alert 2 var. Bir baktım 10 YTL bir baktım almışım :) O zamanlar içimde ukte kalan(sadece hamachi ile eş dost ile değil) online oynama zevkine erişmiş bulunuyorum. Ama oyunu biraz unutmuş ve yavaşlamışım arada "ee ne yapsam ki şimdi" diye düşünüyorum, halbuki bu oyun uzun uzun düşünmen için hiç bir fırsat vermiyor. :)
Mutluyum her gece onlineim D: 
discussioncontroller