Beğendiğiniz sözler ve anlamları
HOXHOX
Üye
"the biggest problem in existence is death, but only to man. nothing else fears death, because only man has the intelligence to separate death from life.

man's first confrontation with death was his last. he ran from it, and has been running ever since. further and further into existence he flees, carving it up with his human intelligence into ever find slices and slivers of memorable knowledge, questioning everything but the existence of existence, the existence of death. into nature, into civilization, evolution theory, the microscopic world, the subatomic world, and now out to the planets and towards the stars he runs. always away from himself, always towards another day, another dying, another death."

wat.
espiritufolkrockespiritufolkrock
Üye
''her geçen gün daha da susuyoruz olanlara. konuşmadıkça daha da susuyoruz aydınlığa''
[Romulus][Romulus]
Üye
"Aptallığın en büyük kanıtı, aynı şeyi defalarca yapıp farklı bir sonuç almayı ummaktır."
-Albert Einstein
SwooshSwoosh
Üye
[Romulus dedi:

;2069394"]"Aptallığın en büyük kanıtı, aynı şeyi defalarca yapıp farklı bir sonuç almayı ummaktır."
-Albert Einsteinimage
maviasuramaviasura
Üye
Dünya dışında yaşam olmadığını mı iddia ediyorsunuz? Bu, okyanustan aldığınız bir kap suya bakarak, okyanusta balinaların yaşamadığını iddia etmeye benziyor! -Neil Tyson

Bilim tarihinde şöyle bir deyiş vardır: Her büyük bilimsel gerçek üç aşamadan geçer. Birinci aşamada insanlar gerçeği inkar ederler. İkinci aşamada dinleriyle çeliştiğini söylerler. Üçüncüdeyse biz bunu zaten biliyorduk derler. -Neil Tyson

Spoiler:
"aaa hakkaten öyle!" dediğinizi duyar gibiyim
keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
Aldığımız her nefes bizi sürekli etkisi altında olduğumuz ölüme doğru çeker... Nihai olarak zafer ölümün olacaktır, çünkü doğumla birlikte ölüm zaten bizim kaderimiz olmuştur ve avını yutmadan önce onunla yalnızca kısa bir süre için oynar. Bununla birlikte, hayatımıza olabildiğince uzun bir süre için büyük bir ilgi ve özenle devam ederiz, tıpkı sonunda patlayacağından emin olsak da, olabildiğince uzun ve büyük bir sabun köpüğü üflememiz gibi.
discussioncontroller