Sizce İnsanlar Kaça ve Neye göre ayrılır
kadir07can
Üye
Bir çok insan (bana göre tüm insanlar) tanıdıkları her insana farklı bir gözle bakar. Kimine göre insanlar dişi-erkek olark 2 ye. Kimine göre fenerli-galatalı-beşiktaşlı olarak 3e kimine göre 40 yaş üstü-40yaş altı şeklinde 2 ye ayrılır ve o insana baktıklarında bunu görürler. Örn. Bir zenci için insanlar beyaz ve siyah diye ayrılır ve ya koyu bir fenerli Fenerli galatalıya bakınca aklına GalataSaray gelir. 3-4 yıl önce bende çok koyu fenerliydim ve insanlara baktığımda fenerli ve ya değil şeklinde bir ayrım yapardım kafamdan. İstemsiz olarak. Şimdi mi? :D şimdiyse insanları 2 ye ayırıyorum

1-Zevk aldığı işi yapmak isteyen
2-Yaptığı işten zevk alan

Peki size göre insanlar kaça,neye ayrılır.
Alone
Üye
1 - Hayatı çözüp hayalsiz kalanlar.
2 - Hala hayal kuran, yalansız, masum insanlar.  ;)
YojimboYojimbo
Mod
1. İnsanları katagorize edenler
2. İnsanları katagorize etmeyenler

(Paradox ?!)
StarfreedoM
Üye
Alone dedi:

1 - Hayatı çözüp hayalsiz kalanlar.
2 - Hala hayal kuran, yalansız, masum insanlar.  ;)

Ya da "if you want to make god laugh, tell him your plans" ve "I pity you, Claire. You are under the mistaken impression that life owes you something. Well, you're in for some very harsh surprises." gibi sözleri duyan, inanılmaz hayal kırıklıkları yaşayan ama hala hayal kurmaya devam eden dangalaklar. Evet o dangalaklardan biri de benim hehe.
CoraxCorax
Üye
Yüzüklerin Efendisi'ni okumuş olanlar ve okuyacak olanlar.
crazycabbar
Üye
pokemonlar ve diğerleri.
kadir07can
Üye
Corax dedi:

Yüzüklerin Efendisi'ni okumuş olanlar ve okuyacak olanlar.

zaaa  :rofl: :rofl: . Bilmeyenler için söyleyeyim kitabın arka kapak yazısı  ;D
Murderotica
Üye
Ikiye ayrilir.
Dar görüslü, kendi fikrinden baskasini önemsemeyen, hayata karsi pasif kalmis insanlar.
Bir de acik fikirli, yeri geldiginde diger insanlarin da fikrini alabilen ve kendini gelistirebilen insanlar.
Bence böyle.
BiqBossBiqBoss
Üye
1)Star Wars'ı izleyenler.
2)Star Wars'ı izlemeyenler.
Jedi Panelvan
Üye
Biz ayrilamayiz.
BiqBossBiqBoss
Üye
Oda bir şey tabii.
discussioncontroller