Thaumaturges of Smyrna
Çağlayan
Üye
Bir ihtimal Gökhan da gelebilir oyuna.
Kaen
Üye
maelstorm dedi:

Bu arada (yine double post yihuu)
WANTED

Thaumaturges of Smyrna için logo/afiş tasarımları. Karakalem çiziminden dijital ilüstrasyona, herşey olur. Çalışmalarınızı themaelstorm@gmail.com adresine yollayın ya da organizasyonlarda bana teslim edin. Aralarından kullanmaya karar verdiğimiz (verdiklerimiz) olursa küçük çaplı hediyeler bile verebiliriz.

Baya bir acemice olsada yapabildiğim birkaç birşey yolladım. Yaptıkçada yollarım. Photoshop türü programlarda yüksek derece yetenek ve bilgisi olan birisi şöyle sağlam bir afiş hazırlasa güzel olur aslında, özelliklede bu organizasyonu genişletmeye karar verdiğinizde lazım olur.  :ninja:      :katana:
maelstorm
Üye
Kaen maillerini aldım cevap atıcak vakit olmadı, vaktim olduğu gibi adam gibi inceleyip sana yorum yazıcam madem yorum istedin, geçiştirmek istemedim o yüzden:) Teşekkürler bu arada.
Misafir
Bence her şey gayet güzeldi.Yerin değişmesi falan önemli değil zaten beim için yeterki dershane ile çakışmasın =) Bir dahaki buluşmaya ablamıda getirebilirim.Frp'nin nasıl bir şey olduğunu anlatınca hoşuna gitti :D
maelstorm
Üye
Şimdi, facebookta event de açtık. Oyun açıcak adam arıyoruz. Açarım diyenler lütfen bana mail atsınlar. Ayın 7sinde yapıyoruz.
Sddmrad
Üye
Bence gayet güzel bir organizasyondu. Mekan yeterli olsada ileride organizasyon büyürse yerterli olmayacağını düşünüyorum. Sistemler ve dünyalarla ilgili bilgi güzel olur özellikle WoD hakkında bilgi verilirse ayrıca memnun olurum bahaneyle bende merak ettiğim bir dünya hakkında bilgi sahibi olurum. Etkinliğin büyümesi yavaş yavaş olsa daha iyi olur bence.
tiwaly
Üye
Ben eğer D&D varsa hem öğrenmek hem oynamak istiyorm :D aslında biliyorum ama bildiğimden emin olamıyorum :d Oynayarak öğrenmek en iyisi PHB de bi yere kadar :P
maelstorm
Üye
Oyun oynatmak isteyen kimse yok görünüyor? Ben her seferinde DM'lerin peşinden oyun aç oyun aç diye koşma niyetinde değilim, zaten zamanım da yok buna:) O yüzden hadi bana ulaşın da oyunlarınızı yazdırın.
tiwaly
Üye
İzmir Ekonomi üniversitesine Naruto nun film yönetmeni gelmiş sanırım. Çok doluymuş diye gitmedim. Cosplay olmuş arabada denk geldim 1 kişiye. Arabadakiler adama travesti muamelesi yapsada gayet güzeldi :D o.o
MonthiusMonthius
Üye
maelstorm dedi:

Oyun oynatmak isteyen kimse yok görünüyor? Ben her seferinde DM'lerin peşinden oyun aç oyun aç diye koşma niyetinde değilim, zaten zamanım da yok buna:) O yüzden hadi bana ulaşın da oyunlarınızı yazdırın.

Ben gelebilsem Mass Effect oyunu açıp üstüne Aslı'yı oyuna almayıp işkence edicektim ne güzel Aslı'ya ama gelemiyorum ki bir türlü. :P
discussioncontroller