Thaumaturges of Smyrna
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
tiwaly
Üye

Evet geldi, hatta imzasını da almış oldum ben  :)
O bahsettiğin kişi de benim arkadaşın tanıdığı, ve modellik yapıyormuş zaten. Okulda da laf eden oldu, yakıştıramadım.

Mael, abi ben tekrardan Sercan'ın oyununa devam etmek istiyorum, zar falan yok ama DM olmazsa Sığ Mezarlar'ı oynatabilirim.

Evet zaten modelci fiziği vardı. Yanlış hatırlamıyorsam Postmodern Shinigami cosplayerıydı. 2. olmuşlar. 1.de Soul Eater animesinin cosplayi olmuş. Kaçırdım :sick:
Kaen
Üye

Evet geldi, hatta imzasını da almış oldum ben  :)
O bahsettiğin kişi de benim arkadaşın tanıdığı, ve modellik yapıyormuş zaten. Okulda da laf eden oldu, yakıştıramadım.

Mael, abi ben tekrardan Sercan'ın oyununa devam etmek istiyorum, zar falan yok ama DM olmazsa Sığ Mezarlar'ı oynatabilirim.

Ben alamadım imzasını ya. Yetişemedim çıkışta arka kapıdan gitmiş. :P Bahsettiğiniz Shinigami olan mı ? Eğer oysa hakkaten ayıp etmişler, adam uğraşıp yapmış cosplayini, güzelde yapmıştı.

Ningushi DD4 oynatmaya devam ederse, aynı ekip devam eder miyiz ? D&D4 Seven Dreams oynayanlar ?
Kaen
Üye
tiwaly dedi:

Evet zaten modelci fiziği vardı. Yanlış hatırlamıyorsam Postmodern Shinigami cosplayerıydı. 2. olmuşlar. 1.de Soul Eater animesinin cosplayi olmuş. Kaçırdım :sick:

Soul Eater'inkiler hakkaten iyiydi ama. Blair ve Death Kid. Fotoğraflar ve seminer videosu elime geçer sanırım yakında. Kaçıranlar için burayada koyulabilir.
Aslında bir iki replik söyleselerdi cosplaylerini yaptıkları karakterlerden daha güzel olabilirdi. Death Kid - İie Dame da Shinu! :)
maelstorm
Üye
Thaumaturge dışındaki olaylar için farklı konu açsak daha iyi sanki:P

Audio, bu oyunları one-shot olarak açıyoruz, dolayısıyla siz kendi aranızda konuşmadıysanız ben devam edeceğini sanmıyorum.

Evren (benim oyundaki science ve speechli arkadaş) bi oyun açacağını söyledi. Detayları alıp yazarım, Sercan gerekirse açarım dedi ama daha birşey hazırlamamış sanırım.

Oyuncu olmak isteyenlerden de daha bi hareket bekliyoruz hadi hop! Dürtün milleti!
Shadowfury
Üye
bildiğim kadarıyla ningushinin açtığı oyun yine devam eder, bitirmemiştik. Zaten bizim zarlar böyle gelirse bitmez de 15. toplantıya kadar :D
Ningushi
Üye
yep one shot özürlü oldugumdan devam edicez oyuncularım sizi Hemorrhage e bekliyorum
TodzaTodza
Üye
maelstorm dedi:

Oyuncu olmak isteyenlerden de daha bi hareket bekliyoruz hadi hop! Dürtün milleti!

Ben belirteyim tekrardan,+1 le geliyorum,+2 olabilitesi var ama kesin değil.
Çağlayan
Üye
Monthius dedi:

Ben gelebilsem Mass Effect oyunu açıp üstüne Aslı'yı oyuna almayıp işkence edicektim ne güzel Aslı'ya ama gelemiyorum ki bir türlü. :P

Hainsin :'( :'( :'( :'(
MonthiusMonthius
Üye

Hainsin :'( :'( :'( :'(

İkna etmen lazım beni, bedavaya olmaz böyle kıyak :P
discussioncontroller