Thaumaturges of Smyrna
Çağlayan
Üye
Monthius dedi:

İkna etmen lazım beni, bedavaya olmaz böyle kıyak :P

*üst kata çıkar*
Hey, şarap getirdim. :ihi:
*flux müziği açar*
Şimdi turian olsaydın, çıkıntılarına ve beline iltifat etmem gerekirdi. Eaa, saçın güzel. ve... belin de oldukça hedehödö.
tiwaly
Üye
Eee ne zaman yapıyoruz etkinliği ? İzmircon ile çakışmaz umarım...
TodzaTodza
Üye
Pazar günü varmı yokmu,aynı mekandamı farklı mekandamı..Kamu oyunu aydınlatalım lütfen :)
Shadowfury
Üye
Facebooka göre toplantı var, davetimiz, hatırlatmamız filan da var. Ama oyunlar konusunda bir bilgim yok.
Çağlayan
Üye
16 kişiyiz, büyük ihtimalle aynı yerdeyiz. Oyunları Mael ayarlamıştır, büyük ihtimalle aynı dmler olacak yine. Ve büyük ihtimalle ben ugün Ekremden "her şey yolunda" mesajı alıp size bi hatırlatma daha atacağım.
maelstorm
Üye
Yarın yapıyoruz, aynı yere gideceğiz... de hiç kimse oyun açarım demedi, sorduğum DMler gelemiyorlar, bir DM gelerim dedi ona da ulaşamıyorum. Böyle bir durum var. Ulaşamadığım DM gelir de bir oyun açar diye umuyorum, aksi takdirde de oturur DM-Oyuncu-RPG nedir, nasıl yapılır, tips&tricks şeklinde söyleşi yaparız herhalde.
Kaen
Üye
FRP'nin ne olduğu nasıl yapıldığını merak eden bir arkadaşım var. Anlatmama rağmen yenemedi merakını. Bir ihtimal o da gelebilir benimle seyirci olarak...
Eldarduil
Üye
Planlarımda değişiklik olduğu için yarın buluşmaya gelebiliyorum! Muhtemelen talep olacağı için oyun açarım; ama oraya geldiğimde karar vereceğim ne açarım diye.

Ayrıca toplantıya bir takım söyleşiler veyahut bilgilendirmelerle başlamak güzel olur. Mesela dünya veya sistem tanıtımları/bilgilendirmeleri. Tabikide zorla insanlara anlatmaya kalkmayacağız toplandığımızda gelenlere bunları bunları anlatabiliriz ister misiniz diye sorulduktan sonra gayet güzel gerek söyleşi gerek soru cevap şeklinde başarılı anlatımlar gerçekleştirebiliriz.

-Sercan
kolodor
Üye
oyunlara nasıl katılacağız? orada mı?
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
discussioncontroller