Total war serisi kronolojisi
Dragorki
Üye
arkadaşlar daha önce bir kere olsun oynamadığım bu oyuna başlayayım dedim de şunu merak ediyorum bu oyunların kronolojik sırasını bilmiyorum internetten de baktım anlayacağım bir açıklama bulamadım.
yardımcı olursanız hangi oyun ilk çıkmış tarihleriyle beraber.genelde bi oyunu ilkinden başlayarak oynarım da (bide makinanın kaldıramama olasılığı var tabi:D ) teşekkürler
Muye
Üye
Total War Eras'ı al. O şimdiye kadar çıkan Tüm Total Warları içeriyor. Tabii son çıkanlar hariç.
Komutan
Üye
Sira su sekilde gidiyor:

Shogun
  Mongol Invasion
Medieval
  Viking Invasion
Rome
  Barbarian Invasion
  Alexander
Medival 2
  Kingdoms
Empire
  Warpath
Napoleon

Daha saga dogru yazdiklarim ek paketler. Gerci Napoleon'u da ek paket olarak niteliyorlar ama Empire'dan bagimsiz olarak calisiyor.

eleutheiros
Üye
Muye dedi:

Total War Eras'ı al. O şimdiye kadar çıkan Tüm Total Warları içeriyor. Tabii son çıkanlar hariç.

Eras, Medieval 2'ye kadar tüm oyunlari kapsiyor(Medieval 2 dahil DEGIL)
Bulmak icinde Aralgame'i yokla bir cünkü bulamama ihtimalin yüksek.
Dragorki
Üye
evet alışveriş yaptığım sitelerin hiçbirinde de yok.
teşekkür ederim...
goo_khangoo_khan
Üye
Shogun ve ilk MTW artık oynanmayacak kadar eskidiler onları salla. Rome Total War hala oynanabilir durumda. M2TW ve Kingdoms ek paketi hala tüm ihtişamıyla göz dolduruyor. Empire serinin en sorunlu oyunu galiba. Napoleon'da bir nebze düzeltilmiş ayakları yere daha sıkı basan daha keyifli bir oyun var.

Hepsine nasıl sahip olabilirsin peki? Steam'den SEGA MEGA PACK sadece 89.90 dolar. Total War oyunları yanında diğer SEGA oyunları da cabası üstelik. Total War dünyasına adım atmak isteyen birisi için kaçmamaı gereken bir fırsat.
discussioncontroller